[COLOR=#2969B0][FONT=Century Gothic][SIZE=6]YERLİ ÜRETİM KADIN CÜZDANLAR[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#B8312F][SIZE=3]Önemli Hususlar[/SIZE][/COLOR]

[SIZE=3]* [/SIZE]Fiyatlara kargo ve kdv bedelleri dahildir.
* Ambalajlı şekilde adresinize kargolanır.
* İade işleminde kargo müşteriye aittir.
* Her modelin en az 6 RENK seçeneği bulunmaktadır.
* E-TİCARETDUNYASİ.COM adresinden bütün ürünlerin detaylı fotoğraflarını görebilirsiniz.
* Adınıza Faturalanır. Vergi levhamız mevcuttur.
* Toptan almak için özelden iletişime geçebilirsiniz. (En az 5 Adet)

[SIZE=3]ÜRÜNLERİN FİYATLARI KARGO DAHİL 35 İLA 40 TL ARASI DEĞİŞMEKTEDİR. AYRINTILI FİYAT VE ÜRÜN RESİMLERİNE SİTEMİZDEN BAKABİLİRSİNİZ.[/SIZE]

[CENTER]

[SIZE=4]
[COLOR=#2969B0]DAHA FAZLA ÜRÜN VE ÜRÜNLERİN AYRINTILI FOTOĞRAFLARI İÇİN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#41A85F][SIZE=3]E-TİCARETDUNYASİ.COM[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#FBA026][SIZE=3]SİTEMİZDE PAYTR GÜVENCESİ İLE ONLİNE ÖDEME MEVCUTTUR. DİLERSENİZ HAVALE EFT DE YAPABİLİRSİNİZ.[/SIZE][/COLOR][/CENTER]

ERKEK CÜZDAN SATTIĞIM DÖNEMKİ REFERANSLARIM:

Nurullahtr adlı üyeden alıntı

Siyah olanı aldım , ilk bakış olarak gayet güzel görünüyor aynı zamanda hafif de duruyor.Kargo da gayet hızlıydı.İlerleyen dönemlerde görüşlerimi ekleyeceğim.

OmerJS adlı üyeden alıntı

1 adet cüzdan alınmıştır gayet kaliteli..

MyKaBuS adlı üyeden alıntı

Gayet güzel içine herşey sığıyor. Güzel paketlemişsiniz hocam teşekkürler.

hayridumanli adlı üyeden alıntı

Cüzdan dün elime geçti, siyah olanı almıştım. Derisi ve kullanılan malzeme gerçekten çok kaliteli, yumuşacık ve hafif bir cüzdan. İçine eni ve boyu itibarı ile yerli yabancı birçok para sığıyor. Gayet de güzel ve sağlam paketlenmiş. Arkadaşa çok çok teşekkürler eder, hayırlı işler dilerim.

Screwy adlı üyeden alıntı

1 Adet siyah renk sipariş edildi. Hızlı kargo edildi ve elime ulaşması da hızlı oldu. Ürün gayet güzel benim işimi gördü. Para bölmeleri yeterli. Kart bölmeleri de yeterli ama iç kısımda sağ ve sol kenarda olan 3 kapasiteli olan bölümün en üstüne kart girmiyor ama ben çokta önemsemedim. Onun dışında güzel bir cüzdan Alacaklara Tavsiye ederim arkadaşta ilgili. (y)(y)(y)

_kahin_ adlı üyeden alıntı

1 Adet siyah cüzdan alındı derisi gayet yumuşak kaliteli , bölmeleride gayet bol...Güvenilir satıcı teşekkürler.