wmaraci reklam

Yüksek TBM Kategori İNGİLİZCE Site Hizmeti | Niche & Genel | Her Şey Dahil Tek Paket

2 Mesajlar 728 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Undercover Undercover English Web Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 90, (%100)
kizmazer Nickli Üyeden Alıntı 
1 site teslim aldım. Adsense için ayın onunda başvurdum 1 gün içinde onay geldi. Teşekkürler.
Alıntı:
Mehista Nickli Üyeden Alıntı 
ayın 14 de siteyi teslim alıp ayın 16 da adsenseye başvurmuştum 11 günde onayı aldım pandemi şartlarına göre gayet başarılı, gürkan hocama tekrardan çok teşekkürler gayet öğretici ve sabırlı birisi.

Alıntı:
Rlady81 Nickli Üyeden Alıntı 
Arkadaş ile çalıştığımız site adsense onayı almıştır. Kendisine ilgisinden ve iş ahlakından dolayı teşekkür ediyorum.
Alıntı:
ht02 Nickli Üyeden Alıntı 
Kendisinden aldığım site için bugün onay aldım. Bu zor süreçte biraz uğraştırsa da adsense den onay geldi. Kendisine teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı. 
Alıntı:
Volcano4444 Nickli Üyeden Alıntı
10 gün içeresinde adsense onayı aldık, tekrar teşekkürler.

Alıntı:
pareto21 Nickli Üyeden Alıntı 
Sanırım bu forumda tanıdığım ve bana en yararlı insan 
Web sitemi sorunsuz bir şekilde yaptı, ne zaman ne sorsam ilgili bir şekilde yaklaştı, aynı şekilde de devam ediyor 
Adsense için başvuru yaptım 2 gün içinde onay geldi.
Tebrik ediyorum.

Alıntı:
cetinweb Nickli Üyeden Alıntı 
26 Haziranda anlaştık Gürhan hocam ile, günde 2-3 makale girişi, web site ayarları, iç seo , tema vb. çalışmalarıda kendisi ayarladı. Bugün 21 Temmuz tarihinde Adsense onayını TEK seferde almış bulunuyoruz. Pandemi sürecindeki onay zorlukları gibi durumlara rağmen harika bir süreç ve başarı sağlandı. Kendisine teşekkür ediyorum ve çalışmak isteyenler, tereddütünüz olmasın.

Merhabalar, 2.5 yıldır %100 müşteri memnuniyetiyle devam ettirdiğim İngilizce Makale hizmetimi; Niche ve Genel Kategorilerde Adsense Odaklı Hazır İngilizce Web Sitesi satışlarıyla çeşitlendiriyor, uygun fiyat dahilinde; herkesin, Yüksek TBM kategorilerde
İngilizce web sitesi sahibi olabilmesini kolaylaştırmayı amaçlıyorum.

Finans öncelikli olmak üzere, diğer yüksek TBM kategorilerde de çeşitlilik sunabilir, talebiniz doğrultusunda her kategoride proje üretebilirim. Yaptığım tüm projelere Covid-19 öncesinde istisnasız Adsense onayı almaktaydım. Şuan için Adsense durumları malum, satış konumda Adsense onay garantisi söz konusu olmayacaktır ancak tüm projelerimi Adsense politikalarına uygun olarak hazırlıyor ve onay istatistiğimizin yüksek olduğunu bilmenizi istiyorum. Fiyatı da bu doğrultuda revize ettim. Projeleri 20 makale ile teslim etmekteyim. Makalelerin kelime ortalaması 500'dür.

Teslim alıp, hiç bir ekstra düzenleme, uğraş gerektirmeden, içerik girerek büyütmeye devam edebilirsiniz.

(Teslimat sonrası Makale/Editörlük/SEO hizmetleri için detaylı olarak görüşebiliriz.)

Projeler yayın girişine devam edeceğiniz şekilde tüm altyapıları titizlikle hazırlanmış,
SEO ayarları yapılmış ve yeni bir site kurarken ihtiyaç duyacağınız tüm gereksinimler entegre edilerek teslim edilmektedir.

Tahmin edeceğiniz üzere gelir veya trafik garantili bir hizmet söz konusu değil
ancak potansiyeli gösterebilmek adına tarafımca yapılmış ve forum içi satılan projelerimizden örnek bir rapor sunmak isterim;

(Tarafımdan teslim alınan projeleri yükseltip, trafik ve gelir sağlamak tamamen müşteriye ait olacaktır, yukarıdaki örnekte de böyle olmuştur.
Ben de bu doğrultuda verim aldığım tavsiye ve tecrübeleri (dış SEO ve yayıncılık bazında) müşterilerimle paylaşıyor olacağım.)

FİYATA NELER DAHİL (PAKET İÇERİĞİ)

1. Host ve Domain.

(İkisi de GüzelHost üzerinden alınmaktadır, host ve domaini kendiniz sağlamanız durumunda masraf (100 TL) paket fiyatından düşülür.)

Aklınızdaki kategoriye uygun keyword veya markalık domain araştırmasını yapıyor ve 2/3 alternatif olarak tarafınıza raporluyorum.

2. Premium Tema.

(Sıklıkla kullandığım Voice Teması / Adsense ve SEO odaklı yüksek verim sağlamaktadır.)

3. Tema / menü / bileşen düzenleme.

4. Gerekli eklenti kurulum ve ayarları.

5. Kategori tespiti ve açıklamaları (SEO odaklı anahtar kelimeyle kurgulanmakta).

6. Site başlık ve açıklama (SEO odaklı anahtar kelimeyle kurgulanmakta)

7. Hakkımızda / gizlilik politikası / iletişim sayfaları.

8. Logo / favicon tasarımları ve siteye eklenmesi.

9. 20 adet %100 özgün 500 kelimelik semantik makale.

(İçeriklerde ÜCRETLİ STOCK görseller kullanılmaktadır.)

10. Sürekli teknik ve teorik destek, sonuç aldığım yeni tekniklerin müşterilerle paylaşılması.

SİTENİZ 5 GÜNDE TÜM PAKET İÇERİĞİ DAHİLİNDE TAMAMLANIP TESLİM EDİLİR

PAKET FİYATI; 1.950 TL'dir.

Paket içeriğini dilediğiniz gibi revize edebiliriz.

Site hazırladığım müşterilere detaylı bir yol haritası da sunulacaktır.
Yayıncılık düzeni, hit getirebilecek başlık çözümleri, sosyal medya stratejileri ve SEO çalışmalarıyla ilgili siteye özel döküman teslim edilecektir.

Tekrar belirtmek isterim ki bu paketle Covid öncesi her projemize onay almaktaydık. Şuan için onay süreçleri çok uzayabildiğinden ve bazı müşterileri bu konuda
ikna etmek zor olduğu için onay garantili hizmet sunamıyorum. Ancak yine belirttiğim gibi onay istatistiğimiz yüksektir.

İletişim (SKYPE/EMAIL)upvote@outlook.com.tr

Merak ettiğiniz her konuda danışabilirsiniz. Hizmet içeriği ile ilgili anlaşılmayan noktalar varsa sizleri detaylı olarak bilgilendirmeye hazırım.

Mesaj 4 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Undercover (06.09.2022 18:13)

wmaraci
reklam

cnrzrk43 cnrzrk43 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek harita teknikeri
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bi pm alabilir miyim? güncell

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al