wmaraci reklam

6 Sertifikaya Sahip Adwords ve Analytics Uzmanından Reklam Hizmeti

2 Mesajlar 407 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RoiCat RoiCat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dijital Performans Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba,

2005 yılından bu yana dijital pazarlama alanında hizmet veriyorum. Bugüne kadar yüzlerce müşterimin, binlerce websitesi için reklamlar hazırladım.

Google AdWords'te herkes, her zaman rahatlıkla reklam verebiliyor. Ancak verilen reklamdan alınan performans malesef herkesin yapabileceği bir şey olmuyor.
Web siteleriniz için en doğru stratejiyi kurgulamak ve sonrasında da elde edilen veriler ışığında hesabın optimizasyonunu sağlayarak verdiğiniz her bir liranın karşılığını kar olarak görmeniz için, son kullanıcının davranışlarını iyice süzgeçten geçirerek reklamlarınızın hazırlanması ve yayına alınmasını sağlıyorum.

Yaptığım tüm reklam çalışmaları ROI değerlerinizin günden güne yükseltilmesi adına optimize edilmektedir.

Öncelikli olarak reklam çalışmasından beklentilerinizi online toplantılar üzerinden karşılıklı olarak belirliyor ve bu doğrultuda nasıl yol alacağımızın planını çıkartıyoruz. Gerekiyorsa -ki genelde gerekir- web siteniz üzerinde yapmanız gereken modifikasyonların listesini size iletiyorum. Bu değişiklikler hem reklam performansınıza hem de olası TBM'lerinize direkt olarak etki etmekte iken diğer taraftanda da web sitenizin SEO'su için önemli bilgiler teşkil edecektir.

Bu bağlamda Google AdWords ve Google Analytics verilerinin doğru şekilde okunması, yönlendirilmesi son derece önemli. Yine Google'ın reklam bilinci ve veri okuma yeteneklerini test ettiği sınavların tamamını vermiş ve 6 alanda Google sertifikasına sahip bulunmaktayım.

Bu sertifikalar Adwords Search, Adwords Mobile, Adwords Video, Adwords Shopping, Adwords Display ve Google Analytics'tir. Sahip olduğum bu sertifikaları buraya tıklayarak direkt olarak Google'dan sorgulayabilirsiniz.

Aylık 5000TL altı hesaplar için sabit 500TL hizmet bedeli istemekteyim. 5000TL ve üzeri için ise %10 komisyonla çalışmaktayım.

Ek olarak; Facebook + Instagram, Yandex, Twitter, Linkedin ve diğer tüm reklam mecralarında da reklamlarınızın yönetim hizmetini yine aynı şartlar üzerinden vermekteyim.

Tüm reklam çalışmaları orijinal Google Adwords paneli üzerinden sunulmaktadır. Herhangi bir aracı panel kullanmıyorum. Bu sayede tüm maliyetleri şeffaf şekilde görebiliyor ve -tercih etmesem de- direkt olarak müdahalede bulunabiliyorsunuz. Yani her şey açık ve şeffaf olmaktadır.

Siz de benimle çalışmak isterseniz konu altına not bırakabilir ya da PM ile iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz.

wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Konuyu yanlış yere açmışsınız. Doğru yere taşınması için reportladım.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al