wmaraci reklam

7 Dakikada Reklamlarınız Sitenizde! En Uygun Fiyat ve Kalite Hizmeti.. *Sizde Adsense Sahibi Olun*

63 Mesajlar 7.357 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Konuyla alakam olmayabilir ben gördüğüm ss leri yorumluyorum buda benim özgür iradem yapılması gereken bir şey varsa adam sizin hakkınızda şikayet konusu açmış ordan yorumlayın yapılsın kim suçluysa uzaklaştırılsın. 40 tl alıp sen dolandırdıysan sen forum kuralları neyse cezanı al ha arkadaş iftira atıyorsa o cezasını alsın dedım + bişi demiyorum. Kalbin rahatsa ye parayı yok ben ıcım rahat degıl işimin hakkını vermedım dıyosan adamın işini gör bugun başkasına yarın bana yani konuyu aksettirme sakın yoksa tanımam etmem arkadaşları

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
reklam

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Biz hesapları %100 onaylı veriyoruz sorumluluk bizden çıkıyor.Şu anda da iş alımımız kapalı fark ettiyseniz..Google farklı bir yol deniyor bizde bu süreçte hesapları istediğimiz gibi açamadığımız için son 2-3 saattir alımı kapattık.Arkadaşa iade yapıcam, sen hesabı al sorun olursa paranı veririz gibisinden bir şey bile denilmedi.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
arkadaşın onaylattım dediği adsense reklamları şu sitemdedir http://www.mideagrisinaneiyigelir.com/bagirsak-mantari-ibrahim-saracoglu-kuru-ile-tedavi-edilir.html
onaylı mı değil mi bu?

Şimdi tövbe zamanı..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al