wmaraci reklam

ASP.NET ile Geliştirilmeye Hazır Okul Sitesi

2 Mesajlar 423 Okunma
wmaraci reklam

Zoordak Zoordak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ASP.NET ile geliştirmiş olduğum okul web sitesi proje olarak satılıktır. Yönetim panelini ilerlettim ama acil nakit ihtiyacım olduğundan dolayı tam olarak tamamlayamadım satıyorum.

Site Özellikleri

* Anket ile oyalama yapabiliyorsunuz.
* Okul içinde ki çalışanlar ile ilgili bir 'Kadromuz' kısmı bulunmaktadır.
* Okul ile beraber gidilen gezilen, etkinlikler, projeler ile ilgili resimlerin yüklenebileceği bir 'Fotoğraflar Albümü' vardır.
* Yine aynı şekilde fotoğraf ile ayırmak için yapılmış bir 'Etkinlik Videoları' kısmı bulunmaktadır.
* 'Eğitim Videoları' isminde ki kategoriye eğitim ve öğretim ile alakalı videolarınızı tanıtımlarınızı yükleyebilirsiniz.
* Sınıfların, atölyelerin fotoğraflarını yayınlayacağınız 'Sınıflarımız' kısmı vardır.
* Bilimsel veya öğretici makalelerinizi paylaşabileceğiniz bir 'Makale' kısmı vardır.
* Çocuk gelişimi, çocuk bakımı, çocuk nasıl yetiştirilmelidir tarzında bilgileri bu kısımdan verebilirsiniz.
* Okul içerisinde hangi gün ne yemekler verileceğini 'Yemek Listesi' sekmesine yazabilirsiniz.
* Okul ile alakalı dökümanlarınızı varsa başarılarınızı , eğitmenlerinizin başarılarını vs bir çok belgeyi 'Dökümanlar' sekmesinden sunabilirsiniz.

"Proje halinde satılacaktır. Satıldıktan sonra benim ile hiçbir alakası kalmayacaktır."

Fiyat : 400 TL ' DEN 200 TL YE DÜŞÜRDÜM [PAZARLIK VAR]

Hızlı İletişim İçin : 507 745 1670

wmaraci
reklam

Zoordak Zoordak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konu Güncel !

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al