lostyazilim

Bilişim sitesi devir edilecektir

33 Mesajlar 3.904 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Bir şeyi merak ettim. Adımhost, hakkınızda şikayet konusu açtığı ve tasarımlarını çaldığınız için mi firmanızı devrediyorsunuz?

wmaraci
reklam

MehmeTKkcu MehmeTKkcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı / Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)
Sourtimes , konuya bir daha göz atın isterseniz ? Tasarım da sadece Üst Menü ve Footer kısmı benzemektedir. Geri kalan her yer tamamen değiştirildi aksi halde ben çoktan banı yemiş olurdum.

Sorduğunuz soruya cevap verecek olursam; Hayır o yüzden devir etmiyorum hayırlısıyla evlilik adımları atıyorum ve haliyle masraflar çoğalıyor şuan ki müşterilerimizin mağdur olmaması açısından devir etme kararı aldık.

• Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Amacım konunu baltalamak değil. Farklı platformlarda Kökçü Hosting, Duman Bilişim gibi adlarla yaşattığınız mağduriyetleri de anımsayabilecek kadar zeki ve güçlü bir hafızaya sahibim. Haklı olsaydım banlanmazdım olayı değil, o konuyla ilgilenilmemiş. Yetkili arkadaş, haklı olduğuna karar vermemiş yani. Konu çözüm bekliyor. Hasan Beye de haksızsın dememiş kimse. Algı operasyonu yapmamanı ve hakkındaki şikayet konusu çözülene kadar ticaret yapılmamasını tavsiye ederim:
https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/uzmantech-sahtekarligi-334861.html

İyi çalışmalar.

• Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)
Sourtimes Duman Bilişim konusunu iyi incelememişsin buyur linki ; https://wmaraci.com/forum/hosting-hizmetleri/dumanbilisim-hakkinda-onemli-karar-304065.html

Kokcu hosting ismi ile bu işe 2009 da girdim ve 12 kişilik bir ekip ile 2014'e kadar müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürdük. 2014'ün Kasım-Aralık ayları arasında ekibimiz sorunlar nedeniyle dağaldı ve Kokcu Hosting o aylar içerisinde bir daha hizmet vermedi.

2015 Aralık Ayında UzmanTECH Kuruldu ve bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde ilerledi.
WMARACI Moderatörü bir arkadaşımızda bizden hizmet almaktadır. 2014 de yaşadığımız sorunları tekrar yaşamamak adına devretme kararı aldığımızı tekrar altını çizerek belirtiyorum.

İyi Forumlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)

UzmanTECH adlı üyeden alıntı

Sourtimes Duman Bilişim konusunu iyi incelememişsin buyur linki ; https://wmaraci.com/forum/hosting-hizmetleri/dumanbilisim-hakkinda-onemli-karar-304065.html

Kokcu hosting ismi ile bu işe 2009 da girdim ve 12 kişilik bir ekip ile 2014'e kadar müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürdük. 2014'ün Kasım-Aralık ayları arasında ekibimiz sorunlar nedeniyle dağaldı ve Kokcu Hosting o aylar içerisinde bir daha hizmet vermedi.

2015 Aralık Ayında UzmanTECH Kuruldu ve bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde ilerledi.
WMARACI Moderatörü bir arkadaşımızda bizden hizmet almaktadır. 2014 de yaşadığımız sorunları tekrar yaşamamak adına devretme kararı aldığımızı tekrar altını çizerek belirtiyorum.

Ya dostum tatava yapma. Senin kaç yıldır ne iş yaptığın kimseyi ilgilendirmez. Ben çok iyi hatırlıyorum, sen yani M.Kökçü adına açılan farklı farklı platformlarda dolu mağduriyet konusu vardı. Zaten konu bu da değil. Senin burada moderatöre hizmet veriyor olman korunacağın anlamına gelmez. Yönetim her zaman haklının yanındadır. Ben kötü bir şey söylemiyorum. Hakkında açılan şikâyet konusu çözümlenene kadar ticaret yapacak arkadaşları dikkatli olmaları konusunda uyarmak insanlık görevimdir. Alıntı yapmazsan konu uzamaz. Kendini haklı görüyorsan zaten gerilmene gerek yok. Ben üzerime düşeni yaptım. Gördüğüm konuyu linkledim. Firmayı devralacak kişiler okur, kendileri karar verir. İyi geceler.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)
Sourtimes ilk önce üslubunu düzelt. Benim kaç yıldır ne iş yaptığım sen dahil elbette kimseyi ilgilendirmez senin algılaman sadece konuyu farklı yerlere çekmeye yönelik olduğu için milletin içini bulandırıyorsun ben ise burada kapanan siteler için açıklama yapıyorum.

Gördüğün konuyu linkledin bende gördüğün konu hakkında yorum yaptım. Yapılan yorumlara saygı çerçevesinde yorumla senin bana burada gelip artistlik yaparak " tatava yapma " demeye hakkın yok.

Moderatöre hizmet veriyorum demek benim banlanmıyacağım anlamına yada korunuyor anlamına gelmiyor benim burada ki amacım hiç kimseyi mağdur etmemek.

Ayrıca sana ufak bir not ; Ben kendimi haklı görüyorum ama burada gerilen neden sen olursun onu anlamış değilim. Lütfen konumu daha fazla baltalama.

İyi forumlar.

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
pm alabilirmiyim fiyatı

senvedat senvedat Webmaster/Grafiker/Editör Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ş**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 79
  • Ticaret 34, (%100)
fiyat ve aktif müşterilerin ciro bilgileriyle pm alabilir miyim, devir için sağlamamız gereken şartlar hakkında da bilgi alıcam..

merthabil merthabil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
fiyat pm lütfen

• Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 10, (%70)

senvedat adlı üyeden alıntı

fiyat ve aktif müşterilerin ciro bilgileriyle pm alabilir miyim, devir için sağlamamız gereken şartlar hakkında da bilgi alıcam..

ceqyat adlı üyeden alıntı

pm alabilirmiyim fiyatı

Dönüş yapılmıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al