wmaraci reklam

Bizimle Beraber Yürütülecek Ortaklar Aranıyor

2 Mesajlar 459 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba Arkadaşlar İsim olarak piyasaya yeni çıktığımız mobiltr türkiyenin mobil platformu olma yolunda adımını ilk isimden atarak popüler olmaya devam ediyor tek başıma yönetemiyeceğimden dolayı ortak aramaktayım ortaktan herhangi bir ücret talep etmiyorum reklam alırsak ortak pay ile devam edilecektir sizde aramızda olmak istiyorsanız buyrun aramıza katılın hem kendini geliştirir hemde bir platformu olur ortak arama sebebim şudur yakın bir zamanda büyüttüğümüzde popüler olduğumuzda tamamıyla platformu ona devredip diğer işlerimi halletmeye geçeceğim hem bana ortak hemde bana dost olmuş olur tabi üyelikler satılmayacaktır bu platformda premium üyelikler üyelerin aktif ve güncel olmasına bakıcaktır sistem belli bir seviyeye geldiğinde otomatik premium üyelikler verilecektir platformun sahibi ben değilim siz olacaksınız kendinizi kanıtladığınızda benim yerime dahi geçebileceksiniz editör moderatör ve diğer kategorilerdede dost aranıyor bakın eleman değil veya tek kendini düşünüp bireyci davranacak kişiler değil bu yolda internet ortamında dost arıyorum arkadaş ta değil gerçek dostlar gerçek dostluklar arasında başı sıkıştığında yetişirim yardımcı olurum ama enayi yerine koyanlar kesinlikle platformda yanımızda barındırılmayacaktır

Sitenin amacı: mobil dünyasında Öğretici Eğitici Ticaret

sitede olacak eylemler: daha rahat bir ticaret eğitici öğretici öğrenim alanı

satışlardan çok eğitici alan olacaktır

site adresi: mobiltr.net

wmaraci
reklam

Cihannetwork Cihannetwork cihannetwork.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 12, (%83)
Pm alabilir miyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al