wmaraci reklam

Bütçenize aylık minumum 2 3 bin katmak istermisiniz

3 Mesajlar 701 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DTMEDYAAJANSI DTMEDYAAJANSI WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam ve seo hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Doğru duydunuz hazır kurulu müşterisi olan be işlerini yürüttüğüm yapı dekorasyon vbenzeri kurumsal firmalar ile çalıştığım freelancer ajansımı devir edicem kurulu şekilde müşterilerin ödeme günleri her ayın 15 20 si arası Webtasarım Seo reklam hizmetlerini yürüttüğüm ve sözleşmesi hayla süren en kötü her müşterinin 3 sitesi olan Hosting domain satım hizmetleri harici her ay cebınıze 3 4 bin kalmaktadır ciddi alacak kişilere gerekli 4 ay boyunca yardımcı olunacak olup müşterilerin çoğu facebook instagram ve websitesi üzeri ve haritalarımdan gelmektedir alacak kişilere hepsi devir edilecektir sırf meraktan degılde bütçesi olan arkadaşlar yazarsa sevınırım neden satıyorsun dıyenler olucaktır satma sebebım elımde bulunan eticaret sitelerime ve verdiğimiz kargo hizmetleri işlerime yoğunlaşacağım İçin ve yeni açıcagım projeme azda olsa bütçe sağlamak İçin satıyorum istanbul içi yüzyüze devir edilecektir hersey alacak kişiye Seo ve reklam yanına harita eğitimleride verilecek olup bu miktarı harita açarak arttırabılırsınız günlük neredeyse cok kişi harita Seo reklam İçin sormaktadır yetişemediğim için devrediyorum alacak kişiye her sekılde kolaylık sağlanacaktır

wmaraci
reklam

khenjikruka khenjikruka Sadece Huzur... Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Taşeron
  • Konum Kars
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Yetişemediğiniz için satmak yerine personel tutsanız daha güzel olmaz mı ? işleriniz büyümesi açısından. Hiç olmasa birileri de ekmek yer bu işten? Veya meraklı stajyer arkadaşlar çabuk öğrenebilecek bir sürü genç arkadaş vardır bence.. Hayır anladığınız iş o bakımdan

DTMEDYAAJANSI DTMEDYAAJANSI WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam ve seo hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 2, (%100)

khenjikruka adlı üyeden alıntı

Yetişemediğiniz için satmak yerine personel tutsanız daha güzel olmaz mı ? işleriniz büyümesi açısından. Hiç olmasa birileri de ekmek yer bu işten? Veya meraklı stajyer arkadaşlar çabuk öğrenebilecek bir sürü genç arkadaş vardır bence.. Hayır anladığınız iş o bakımdan

Hocam bahsettıgınızı yaptım 2 ay süre ile ama sadece zaman öldürmeye baktı eleman ilgi alaka sıfır çünkü cebınden çıkan olmayınca ilgi göstermez kımse ama cebınden çıksa ücret emın olun daha iyi yere gelsın dıye ugrasırlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al