Merhabalar herkese hayırlı forumlar diliyorum.
daha önceki firmamızı devir ettikten sonra yeniden kurdugumuz yeni ajansımız ile kadromuzu güclendirip işlerimizi hızlandırıp daha çok işlere teklifler verebilmek için ekibimizi daha iyi uzmanlar ile güçlendirip hep birlikte kazanacagız bu paydan sizlerde yararlanmak istermisiniz.?

ARADIGIMIZ UZMANLAR
1. UZMAN ASPNET UZMANI

PHP ve MySql bilgisi olan
HTML, CSS, JawaScript konusunda bilgili
.NET Platformunda (C# Windows Form) programlama deneyimi olan
Web API hakkında deneyim sahibi

2. UZMAN PHP UZMANI
Web sitesi hazırlama ve düzenlemede bilgi sahibi,
Open cart e-ticaret yapıları kurabilen düzenleyebilen
Php bilgisi olan,
php üzerinde responsive tasarım kodlayabilen,
HTML, CSS, Bootstrap, JS, Jquery konularında bilgi sahibi,

3.UZMAN PHP UZMANI
arayüz tema giydirme bilen ek özellikler ekleyebilen
sıfırdan istenilen projeyi kodlayabilen
ek özellikler ile bir yazılımı farklı bir yazılıma ek özellikler ekleyerek dönüştürme yapabilen.

4.UZMAN GRAFİKER
en az 4. yıl deneyim sahibi
logo banner & arayüz cizip dökmesini bilen
kaliteli icerik hazırlayan grafiker

Sorumluluk sahibi Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı aramaktayız.
İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

AKTİF KONUMUZ

AYLIK ORTALAMA 30 TEKLİF ALMAKTAYIZ BU TEKLİFLERİ WHATSAPP EKİBİMİZLE PAYLAŞIP İŞİ ALAN UZMANA ATAMASINI YAPMAKTAYIZ VERİLEN FİYAT VE SÜRE UZMANDAN GELMEKTEDİR SÜRESİNDE İŞ YETİŞTİREN UZMANLARLA UZUN SÜRELİ DEVAMLI ÇALIŞMALARIMIZ OLACAKTIR kısacası sorumluluk sahibi gercekten hedefi kazanmak olan kişilerin başvuruları kabul olacaktır.

BAŞVURU İCİN
1. yapmış oldugu referansları
2.yapmış oldugu calışmaları
*** kullanıcı adı ile txt yazıp 08508407841 whatsapp dan tarafıma iletmelerini rica ediyorum

NOT: EKİBE KATILIP ONLİNE DURUMU OLMAYAN KENDİ İŞLERİ YOGUN OLANLAR İŞİ ALIP SÜRESİNDE VERMEYENLER BAŞVURMASIN LÜTFEN BU DURUMLARDA elindeki işi alıp ekipten çıkartıyorum bize çalışıp para kazanacak kişiler lazım hem bizim hem müşterilerimizin zamanı degerlidir.