wmaraci reklam
lidertakipci

E-Ticaret Seo Çalışması Genel Konu

6 Mesajlar 495 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

totti1905 totti1905 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar seo konusunda tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Yardımcı olacak olursa memnun olurum. E-Ticaret için seo çalışmasına nerden başlyabilirim. Ve neler yapılabilir.

wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Seo çalışmalarının en zoru eticaret seo çalışmasıdır sizde bilirsiniz.Rakiplerin sitesinden ne link nede tanıtıcı yazı alabilirsiniz hal böyle olunca kendi başımızın çaresine bakmak adına aynı paravan bloglarda olduğu gibi birden fazla eticaret sitesi ( farklı ıplerde ) açıp birkaç ay sonra bu sitelerden ana sitenize linkleme vb çalışma yapabilirsiniz.

Bahsettiğim sadece bi başlangıç daha çok detay var

• Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Peki en bilinen paravan bloglar. Başka neler yapılabilir veya nereleri takip edebilirim yeni şeyler öğrenmek için.

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
Sektörünüz nedir? Atıyorum ev tekstili. O zaman, ev tekstiline yönelik bloglardan tanıtım yazısı kasacaksınız. Hatta tanıtım yazılarınız, sponsorlu içerik şeklinde olacak. "Linens perde modelleri" gibi bir yazı mı var adamın blogunda, hem de arama sonuçlarında iyi yerde mi? Hemen iletişim formuna girip, teklifinizi ileteceksiniz. Eski yazılara sponsor olmak, kaliteli bir yükseliş getirecektir. Bunun dışında sosyal medya kullanımına özen gösterin. Tüm hesaplarınızı haftada en az 4 kez güncellemeye çalışın. Bu güncellemelerin birkaçı sitenize link içersin. #hashtag kullanımını da ihmal etmeyin. Paravan bloglar -geniş çaplı bir e-ticaret sitesiyse- dehşet zaman alabilir. Eğer bir ekibiniz yoksa, paravan bloglara hiç yönelmeyin derim.

ingilizceogrenmeliyim.com
wmaraci
wmaraci

kurumsalseo34 kurumsalseo34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bir cok eticaret musterilerime eticaret seo hakkinda egitim ve seo isleri yapiyorum eticaretin puf noktasi nedir ve sosyal paylasim eticarette degeri yukselisi herseyi bu egitimi veriyorum ve hocam eticaret seoda puf noktalariyla uste cikabilirsiniz detayli bilgi icin pmden ulasabilirsiniz

• Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
OzanP tanıtım yazıları sponsor içerikli olursa ne fayda sağlıyor. Paravan bloglar ekip olarak neler yapılabilir veya ekip olmadan neler yapılabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al