Haber sitesi sektörüne girmek istiyor ve Adsense'li bir haber sitesine sahip olmak istiyorsanız sizlere yardımcı oluyorum. Google'ın haber sitelerine karşı sergilediği zor politikayı tecrübemle aşarak sizlere sıfırdan News Kayıtlı ve Adsense'li site yapıyorum. Eğer kendinize ait temanız varsa bu tema üzerinden o tema üzerinden yoksa daha önce projelerimde kullandığım ücretsiz temaları kullanıyorum.

[COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Paketin İçerisinde Neler Var[/COLOR][/COLOR][COLOR=#2969B0]
[/COLOR]
Site içi optimizasyon
News Kaydı
İçerikler
Adsense kaydı sonrası reklam yerleşimi
ve Adsense başvurusu bulunmaktadır.

[COLOR=#000000][SIZE=4]Paketin fiyatı 300 TL'dir. (kısa süreliğine)
[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#B8312F]Paketin İçerisine Neler Dahil?[/COLOR]+

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Adsense ve News Çalışmasında Süreç Nasıl İlerliyor?[/COLOR][/COLOR]

Eğer kendinize ait lisanslı temanız varsa o tema üzerinden yoksa Adsense ve News uyumlu ücretsiz tema üzerinden optimize ederek onay sürecini başlatıyoruz.

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Hostingingin ve Domainim Yok Ne Yapmam Gerekli?[/COLOR][/COLOR]

Hosting ve domaininiz yoksa sizlere hem Adsense ve News'in genel haber kategorisine uyumlu hem de akılda kalıcı bir isim bulmanıza yardımcı oluyorum. Domain hosting ücrete dahil değildir.

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Başvuru Ne Zaman Sonuçlanır?[/COLOR][/COLOR]

Genel başvurular 1-2 güne sonuçlanırken haber sitesi başvuruları 2 haftaya kadar sürebiliyor.

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Sitede de Adsense alındıktan sonra reklam yerleşimi çalışması yapıyor musunuz?[/COLOR]

• [/COLOR]

Evet reklam yerleşiminde de yardımcı olmaktayım.

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Haber sitesi Paketindeki İçerisindeki Haberler Özgün Haberler mi?

• [/COLOR][/COLOR]

Haberler telif hakkı sıkıntısı içermeyen haberlerdir.

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]Haber sitesi paketini satın aldıktan sonra ne yapmam gerekli ?[/COLOR][/COLOR]

[CENTER]Sitenizi news kayıtlı olarak teslim ettiğimiz için sizlere News'te çıkmak için yol haritası konusunda yardımcı olan kaynakları sunuyorum

• [COLOR=#F37934][COLOR=#2969B0]News Kaydı ortalama ne kadar sürer?[/COLOR][/COLOR]

[/CENTER]

2 Gün ile 1 ay arası sürmektedir.