HİZMET FİYATIMIZ : 80 TL'dir. Toplu alımda indirimimiz mevcuttur.

Whatsapp: 0551 185 6739

📍 Ben Kimim?
Uzun zamandır seo konusunda kendimce çalışmalar yapmış ve hala yapmaktayım. Son 3 yılımı ağırlık olarak iç seo ve lokal seo konusuna vererek kendimi geliştirmeye çalıştım. Özellikle Google harita seo çalışması konusunda bir çok kişiye öncülük yaptığımı, bir çok farklı platformlarda ki kişilerin geri dönüşlerinden biliyorum. Bu yüzden Google,Yandex,Apple ve diğer haritalar konusunda sizlere en iyi hizmeti vereceğimi de düşünerek bu konuyu açıyorum.

📍 Nasıl İlerliyor?
Öncelikle whatsapp veya p.m yolu ile bizlere ulaşarak açmak istediğiniz haritanın konumunu,sektörünü ve sizin için öncelikli anahtar kelimeyi belirtiyorsunuz. Daha sonrasın da ise;
Telefon Numarası,
Varsa logonuz, ( Yoksa kendimiz photoshop ile yapıyoruz )
Varsa size özel resimler, (Yoksa kendimiz sektörünüze uygun resimleri buluyoruz )
Varsa website adresiniz ( Yoksa Google benim işletmem'in verdiği siteyi kullanabiliriz )
bunları bize iletiyorsunuz ve biz hemen işlemlere başlıyoruz.
Öncelikle konumunuzu açıyoruz ve çalışma saatlerinden tutun, anahtar kelime bazlı resim yüklemelerine,en ince ayrıntısı kadar konumunuzu optimize ediyoruz. Daha sonrasında ekibimizde olan 30-35 arkadaşımızdan 5 tanesine 50-100 kelimelik sektörünüz ile alakalı yorum yaptırıyoruz.

📍Sık Sorulan Sorular :
Ödemeler Nasıl Oluyor:
Ödemeleri konum açtıktan sonra, size açıldığına dair link veriyoruz ve ödemeyi alınca konumu dilediğiniz maile teslim ediyoruz. Toplu konum açmalar da ödemeleri ön ödeme olarak alıp açıyoruz, ilk konum açtıktan sonra.
Kapanan Hesap Olursa Ne Olacak?
Biz teslim ettikten hemen sonra kapanma olursa telafi ediyoruz ama üstünden 24 saat geçtikten sonra veya sizden kaynaklı ( adres,telefon v.s güncelleme ) olan durumlar da telafi olmuyor.
Toplu Alımda İndirim Var mı?
Evet 10 ve üzeri konum açtırma da en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.
Sizin Farkınız Nedir?
Birincisi haritalar konusunda optimizasyon ve benzeri hususlar da tecrübe sahibiyiz. Ayrıca size sadece pin vererek al-aç yapmıyoruz. Haritanızı açıp, sizin için en iyi sistem ne ise onu gerçekleştiriyoruz.
Farklı Hizmetleriniz Var mı?
Evet, boşta olan konumları alabiliriz, askıda olan konumları kaldırabiliriz. Ama garantili bir çalışma değildir.
Hangi Sektörlere Açıyorsunuz?
Sektör konusunda kısıtlama yoktur, nakliyat, teknik servis, klima servisi,dükkan v.s farketmeksizin hepsine açıyoruz.

Diğer Forumlardaki Konumuz: Tıklayınız
Website Satışlarımız : https://www.eyupoglumedya.com/haritalara-kayit-servisi.html