freelance iş ilanları

Herkese Web Sitesi BEDAVA! (WordPress, Joomla, Magento, OpenCart, ProTicaret) Tema, Eklenti Kurulum!

2 Mesajlar 711 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Merhabalar,

Değerli WMAracı üyeleri, konu başlığında belirttiğim gibi Open Source yazılım kurulumları, eklenti kurulumları, seo ayarları, tema düzenlemeleri ve mobil application işlemlerini gerçekleştiriyorum.

Konu içeriğinde aslında tek fiyat standart olmasıdır. Maddi durumu olmayan kişilere bu hizmet ücretsiz olarak verilecektir. kendilerinden hiç bir şekilde ücret talep edilmeyecek olup ve ticaret puanı dahi istenilmeyecektir. (Beni kandırabilirler fakat Allah'ı kandırmalarına imkan yok. Birilerinin hak-kını gasp etmek kolaysa buyursunlar.)

HİZMETLERİMİZ
1. WordPress, Eklenti, SEO Ayarları, Tema Düzenleme, Mobil Application
2. Joomla, Eklenti, SEO Ayarları, Tema Düzenleme, Mobil Application
3. Magento, Eklenti, SEO Ayarları, Tema Düzenleme
4. OpenCart, Eklenti, SEO Ayarları, Tema Düzenleme
5. ProTicaret, Eklenti, SEO Ayarları, Tema Düzenleme

Üst kısım da belirtmiş olduğum gibi her konuda hizmet sunmaya çalışacağım. Bu konu paket halinde değildir. Örnek veriyorum bir arkadaşımız WordPress kurdurmak ister. Diğer arkadaşımız ise belki Tema kurulumu talep edebilir. Bir farklı arkadaşımız ise Mobil uygulama konusunda bir istek'de bulunabilir. Demek istediğim her talebe yanıt verilecektir.

PAKETLERİMİZ
Minimum ticaret ücreti 10 TL'dir. (ticaret puanı için gerekli olan işlemdir)
Maksimum FULL Paket talep edenlere ise ücret sadece 30 TL'dir. (en yüksek paket)
WordPress kurulum ücreti ise 5 TL'dir. (en düşük paket)

EXTRA HİZMETLER
Birden fazla web sitesi olan ve toplam'da 5 adet işlem gerçekleştiren müşterilerimize şu şekilde bir kampanya uygulayacağız.
3 adet gov.tr, 3 adet edu.tr uzantılı web sitelerinden tanıtım yazısı hediye edeceğiz. (bir adet çıkış link verilecektir)

ÖDEME METODLARI
Garanti Bankası, Akbank, EnPara, Paypal, İş Bankası
bbking tirtik82 EmrahDD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tirtik82 tirtik82 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** I**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
kendisi ile bir iş için anlaşma yaptık sağolsun yardımcı oldu eksiksiz olarak herşeyi tam anlamıyla halletti bi kaç eksik kaldı onları da bu gece hallettik aldığı para helal olsun kendisine teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al