wmaraci reklam

Pinterest Kullanarak Adsenseden Para kazanma Yöntemi

60 Mesajlar 16.553 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webobur webobur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)

Penunbra adlı üyeden alıntı

Elinize sağlık, paylaşımcı bir insan olarak özeldende yardım eden gönülsever bir insansınız. Alıntıladığım kısımı tam olarak anlamış değilim. Sitemizde ki içerikler farklı sitelerden mi yoksa pinterestteki pinleri mi çekiyor?

pinterest'deki pinleri çekiyor başlık resim ve açıklama şeklinde

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Öncelikle yazı için teşekkürler. Merak ettiğim şey ise bu iki eklentinin fiyatı toplamda 48$ yani 280₺. Siz bu eklentileri nasıl 150 liraya hatta öğrenci arkadaşlara 100 liraya verebiliyorsunuz? Hem de anahtar teslim site ile birlikte. Null eklentiler mı kullanıyorsunuz? İleride sorun çıkma ihtimali, hacklenme ihtimali, güncelleme almama ihtimali nedir?

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Güzel paylaşım dün diğer forumda da karşıma çıkmıştı yaptığım araştırmalar neticesinde bu kadar detaya ulaşamamıştım.
Takipteyim.

• Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Öncelikle yazı için teşekkürler. Merak ettiğim şey ise bu iki eklentinin fiyatı toplamda 48$ yani 280₺. Siz bu eklentileri nasıl 150 liraya hatta öğrenci arkadaşlara 100 liraya verebiliyorsunuz? Hem de anahtar teslim site ile birlikte. Null eklentiler mı kullanıyorsunuz? İleride sorun çıkma ihtimali, hacklenme ihtimali, güncelleme almama ihtimali nedir?

Bunun için çok basit bir yöntem var aldığınız eklentileri diğer sitelerinizdede kullanabiliyorsunuz güncelleme konusundada sorun yaşanmıyor maksat para kazanmak olsa zaten 400 500 tl istenirdi bu sistem için .. 1 kere al sistemi öğren para kazan mantığındayım yada araştırıp kendi çabanla birşeyler yap geliştir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alpsea35 alpsea35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CryptoCurrency
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 44 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Bilinmeyen taktikleri öğrenmeye bayılıyorum. Sakıncası yoksa link alabilir miyim pinterestinizin?
İletişime geçerseniz yakın zamanda öğr tarifesiyle hizmet almak isterim saygılar.

• Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)

alpsea35 adlı üyeden alıntı

Bilinmeyen taktikleri öğrenmeye bayılıyorum. Sakıncası yoksa link alabilir miyim pinterestinizin?
İletişime geçerseniz yakın zamanda öğr tarifesiyle hizmet almak isterim saygılar.

bekeleriz herzaman ..

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
Konuyu baltalamak istemem lakin dikkatimi çeken hususların cevabını alabilirmiyim ;
1.hesapların banlanması konusu var forumlarda yani hit almak için 2 ay bekleyelim ama banlanmasına nasıl çözüm buldunuz banlanmama garantisi verebiliyormusunuz neticede botla oto yapılan işler 2 ayı doldurmadan hit gelmeden banlanırsa bizim para yalan mı olacak

2. adsense bu tarz sitelere reklam vermiyor onay vermiyor buyursun denesinler arkadaşlar
adsenseden nasıl kazanacak neticede kurduğu site %100 spam !!
3.kazanmazsan iade ederim gibi bir garanti varmıdır
4.sizcede sadece umut satmak olmuyor mu bu ?
5.evet forumda açılmış daha uygun konularda var ama hani kelin merhemi olsa misali neden 100-150 ye satmak yerine binlerce lira kazançlı siteleri kendisi yapmaz insan
6.açılan hesabın aynı günde banlandığına denk geldim yani 2 aylık bir süreçte sizce hesabın açık kalma ihtimali nedir?

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

theroll theroll Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ne yaptin ya tum sirri bozdun şaka bir yana emeginize saglik bilmeyen arkadaslar icin faydali ellerinize saglik

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)

webobur adlı üyeden alıntı

pinterest'deki pinleri çekiyor başlık resim ve açıklama şeklinde

Yani sitemizdeki içerikler sadece pinterestteki resim, açıklama ve başlıktan mı ibaret?

• Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

Konuyu baltalamak istemem lakin dikkatimi çeken hususların cevabını alabilirmiyim ;
1.hesapların banlanması konusu var forumlarda yani hit almak için 2 ay bekleyelim ama banlanmasına nasıl çözüm buldunuz banlanmama garantisi verebiliyormusunuz neticede botla oto yapılan işler 2 ayı doldurmadan hit gelmeden banlanırsa bizim para yalan mı olacak

2. adsense bu tarz sitelere reklam vermiyor onay vermiyor buyursun denesinler arkadaşlar
adsenseden nasıl kazanacak neticede kurduğu site %100 spam !!
3.kazanmazsan iade ederim gibi bir garanti varmıdır
4.sizcede sadece umut satmak olmuyor mu bu ?
5.evet forumda açılmış daha uygun konularda var ama hani kelin merhemi olsa misali neden 100-150 ye satmak yerine binlerce lira kazançlı siteleri kendisi yapmaz insan
6.açılan hesabın aynı günde banlandığına denk geldim yani 2 aylık bir süreçte sizce hesabın açık kalma ihtimali nedir?

Tabiki açıklayım hepsini

1 Ban konusu garanti olmayan bir konu tabiki ama bizim yaptığımız paylaşım sıklıkları olsun sitenin çöp görünmemesini engelleyen çalışmalar doğrultusunda en aza indiriyoruz ki şuanda kadar bir ban sorunu yaşamadım hesaplarımda

2 Adsense son güncelleme ile onaylama işini bor hesaplara devretti yani 1 kere onay aldığınızda siteyi silip başka bir site ile yolunuza sorunsuz bir şekilde devam edebiliyorsunuz ..

3 Kazanma garantili iş diye konuda belirtmedim zaten isteyen anlattığım şeyleri uygulayabilir kendi denemesini yapabilri sorun yok

4 Umut satmak için detaylı açıklama yaparak konu açılmaz sanırım neti açıp istediğiniz şekilde bu araştırmaları yaparsanız zaten farklı birşey çıkmayacak karşınıza başka forumlarda birçok örnek mevcut araçtırmak serbetst :)

5 Konuyu açarken iyi okumamışsınız yazılarımı diye düşünüyorum zaten konuyu anlattım ve yok ben uğraşamam diyen varsa gelsin 150 tl ye yaparım dedim ki bunda art niyet sezmeniz bile ilginç

6 Şuana kadar ban yiyen hesabım yok tecrübelerimden yola çıkarak böyle bir konu açıp deyatlı bir şekilde anlatım yaptım zaten ki destek te sağlıyorum özelden yazanlar bilir :)

Kolay gelsin

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al