wmaraci reklam

Sitenizi Sunucumda Barındırabilirim.

11 Mesajlar 1.459 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furkannn furkannn IGBayim.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
4CoreCPU 8GB RAM 70GB SSD alanına sahip bir sanal linux sunucum var.

Sunucuya aylık 90TL ödüyorum ancak kaynak kullanımım %5-%10 civarlarında. Yani barındırdığım site gibi (Günlük 4K tekil hitli wordpress site var şuanda) bir siteyi daha rahatlıkla barındırabilirim.

Aylık 20TL karşılığında sitesini sunucuma taşımak isteyenler iletişime geçebilir.

NOT: Sadece 1 kişinin sitesini sunucumda barındıracağım. Eğer barındırmak isteyen arkadaşın sitesinin günlük hiti düşükse, 1 den fazla sitesini getirebilir.

wmaraci
reklam

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam aylık 20 tl barındırma ücreti demişsiniz ama yılda 240 tl ye tekabül ediyor. Host firmalarında daha ucuz sanki.
uzunlarpc furkannn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 7, (%100)
Mesajınız için teşekkürler hocam. Host firmaları bir sunucuda yüzlerce siteyi barındırdıkları için genellikle CPU, dosya sayısı limiti gibi sınırlandırmalar koymaktadır. Benim sitenizi host edeceğim alan özel olarak ayrıştırılmış bir sunucu olduğu için bu gibi limitler olmamaktadır. Üstelik dilediğiniz gibi kullanılabilir. Dosya upload/download işlemleri vs. gibi. Bant genişliği sınırı bulunmamaktadır.

dataaaa adlı üyeden alıntı

Hocam aylık 20 tl barındırma ücreti demişsiniz ama yılda 240 tl ye tekabül ediyor. Host firmalarında daha ucuz sanki.
dataaaa

kişi bu mesajı beğendi.

s3ckin s3ckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Bende, N... isimli hosting firmasinin müşterisiyim. Müşterime Wordpress tema yaptık. 3 dil 3 farklı Wordpress çalışıyor. Aşırı yavaş ve hiç bir şeye izin yok.
furkannn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)

furkannn adlı üyeden alıntı

Mesajınız için teşekkürler hocam. Host firmaları bir sunucuda yüzlerce siteyi barındırdıkları için genellikle CPU, dosya sayısı limiti gibi sınırlandırmalar koymaktadır. Benim sitenizi host edeceğim alan özel olarak ayrıştırılmış bir sunucu olduğu için bu gibi limitler olmamaktadır. Üstelik dilediğiniz gibi kullanılabilir. Dosya upload/download işlemleri vs. gibi. Bant genişliği sınırı bulunmamaktadır.

Pardon akşam yemeğini yemediğim için kafa komple durmuş benim :D tamamdır hocam iyi çalışmalar dilerim.

• Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 7, (%100)
Dilerseniz sitenizi sunucumda barındırabilirim. Hızını ve performansını 24 saat test ettikten sonra uygun görürseniz anlaşabiliriz.

s3ckin adlı üyeden alıntı

Bende, N... isimli hosting firmasinin müşterisiyim. Müşterime Wordpress tema yaptık. 3 dil 3 farklı Wordpress çalışıyor. Aşırı yavaş ve hiç bir şeye izin yok.

• Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Evet denemek isterim bende.

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)

s3ckin adlı üyeden alıntı

Her hosting firması aynı değil hocam bunuda belirtmek isterim ben hosting.com.tr kullaniyorum günlük 10k trafik geldiğini bilirim gerçekten mükemmel hosting firmaları da var tabi kötüleride var o da size rastlamış.

• Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

Her hosting firması aynı değil hocam bunuda belirtmek isterim ben hosting.com.tr kullaniyorum günlük 10k trafik geldiğini bilirim gerçekten mükemmel hosting firmaları da var tabi kötüleride var o da size rastlamış.

Benim kullandigim hosting firmasi icin yazmistim zaten. Gercekten cok kotu ve 515 TL odemistim limitsiz disk alani 1gb ram ve 3 adet wp zor calisiyor.

• Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Kendisi ile gorustum. Dün 11-12 gibi halledelim dedi, bekletti ben yazdim yarin için öğlen goruselim dedi. saat 18:00 yine bir sey demedi.. Bu saatten sonra bedava verse almam zaten.
furkannn

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al