wmaraci reklam

TBM Düşükse çok ucuz bir fiyata elinizden tutabilirim

3 Mesajlar 484 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Boynuz Boynuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek İngilizce İşletme
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Önce benim bi adsemseme bakalım bazı arkadaşlar var sitesi mükemmel hit alıyor tıklama dahi alıyor ama günlük kazancı bi çileğin kilosu kadar :D bu duruma çözüm bulabiliyorum kendi adsensemden bi örnek atayım

Tbm bende bu ay içerisinde yaptığım değişimler sonucunda 50 kuruş altını görmüyor diğer aylarda 40 50 kuruş arasındaydı sürekli şükürler olsun tbmde ve tıklamada artış var 10 günde 200tl geçtim gördüğünüz gibi günde 50tl kazandığım oluyor buda benim sitem için zor bir durum bu değişiklikler tabiki site kategorisine göre değişebilir bu konuda sizlere yapıcağım 3 günlük inceleme ve destek fiyatı 20tl olarak belirledim eğer TBMde bir değişim olmadığı taktirde bu 3günlük çalışma süresi uzayabilir

Çalışmalarımızı skyp üzerinden yapabiliriz sitenizin tüm içeriklerini ve kapsadığı kategori alanlarını değerlendirerek reklam verenlere uygun bir şekilde sitenizin reklam alanlarını dizayn ediyoruz şurada söylemek istediğime dikkat edin amacım tbmyi yükseltmektir reklama tıklayan kişi sayısında düşme olabilir ama tbm yüksek olacağı için önceki kazandığınız miktarla aynı hesaba denk gelebilir örneğin tbm 1tl 10 kişi tıkladı 10tl oldu ama önceden 50 kuruştu 20kişi tıkladı 10tl oldu yani aynı hesaba gelebilir burada birlikte yapıcağımız işlem ise tıklamayı arttırmanın yollarını yani reklam yerleşimini yapmak kısa bi özet geçtim daha tabiki işlemler bu kadar ile sınırlı değil

beraber çalışmak istiyorsanız
yorumdan pm isteyebilirsiniz

skyp adresim emirhan_3
çıkmıyorsa pm atın eklerim ben

wmaraci
reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Bu bir ticaret konusu ilr ticaret kategorisine acınız.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Boynuz Boynuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek İngilizce İşletme
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
peki konuyu taşıttırayım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al