Akıllı E-Ticaret Paketleri

Anahtar teslimProfesyonel e-ticaret çözümü

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size DatacenterTurkiye tarafından bir bütün olarak sunulur.

Kullanıcı dostuKolay kullanım özellikleri

Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

Tam AramaMotoru Optimizasyonu (SEO)

E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Markanızı yansıtan 300+ E-ticaret tasarım seçeneği

Sizin için hazırladığımız e-ticaret tasarım temalarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olanTüm pazarlama araçları

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi İçin Servet Ödemeyin!

Gelişmiş özelliklere sahip profesyonel e-ticaret sitenizi 2 saatte kuralım, aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara hemen başlayın! Üstelik ücretsiz kurulum, eğitim ve destek fırsatı ile...

3D Secure Sanal Pos

3D Secure altyapısıyla kredi kartı ile alışveriş imkanı. (Kurumsal, Profesyonel ve Platin Paket)
PayU, iPara, PayMec, İyzico

Alternatif pos sistemi ile kredi kartlı alışveriş imkanı. (Profesyonel ve Platin Paket)
Sosyal Medya

Facebook bağlan, yorum, mağaza, beğen, paylaş. (Kurumsal, Profesyonel ve Platin Paket)
Fiyat Karşılaştırma XML

Akakce, Bilio (Ucuzu), Cimri v.b. fiyat karşılaştırma sitelerine XML çıktı. (Profesyonel ve Platin Paket)
Arama Motoru Optimizasyonu

Otomatik SEO sistemi ile arama motoru sonuçlarında en zirvede.
Statik IP ve 256 Bit SSL

Siteye özel paylaşımsız IP ve Güvenlik Sertifikası.
Yazılım Güncelleme

Yazılım güncellemeleri ve yeni versiyonlara ücretsiz sahip olma.
SMS Bildirim Sistemi

Yeni sipariş, üye ve müşteri siparişi kargo bildirimi.
Ücretsiz Destek

Site yönetimi ve modül aktivasyonları ile ilgili destek hizmeti.
Ücretsiz Eğitim

Site ve yönetim paneli kullanımı ile ilgili kapsamlı eğitim.
Full Yedekleme (Veri + İçerik)

Son 5 günlük otomatik tam yedekleme sayesinde güvenli hizmet.
Barındırma (Hosting)

Yüksek uptime oranı ile sorunsuz barındırma hizmeti.

İletisim adreslerimiz Skype satis@datacenterturkiye.net

İletişim Telefon 0534 733 34 20

Sitemiz Kısa Sure Sonunda Açılacaktır Açılışımızın Serefine Eticaret Site Tasarımlarımız 500 Tl Olup Tek Sefer Ödenmektedir.