Merhaba arkadaşlar, web sitenizin bir masaüstü programı olsun istermiydiniz ? O halde gün içerisinde hazır olacak bir masaüstü yazılımına sahip olabilirsiniz.

[COLOR=Red]Program Güncelleme:[/COLOR]
Deskop yazılımınız sürekli güncellenecek bir programsa dilerseniz kendiniz dilerseniz ben güncelliyorum (kendi güncellemelerinizden ücret alınmaz, otomatik güncellemede ise 5 TL ücret alınır). Programı kendinizin nasıl güncelleyeceğinizi detaylı olarak anlatacağım.

[COLOR=DarkOrange]Online Duyuru:[/COLOR]
Program üzerinde online olarak düzenleyebileceğiniz bir duyuru olanı olacaksa bu alanın kullanımı da ücretsiz ve detaylı olacak anlatılacaktır.

[COLOR=Green]Yazılıma Admin Panel Yaptırmak:[/COLOR]
Eğer programı adım adım takip etmek istiyorsanız admin panel bulundurması gerekir. Admin panelinden programın anlık kullanıcı sayısını görebilir, direkt olarak admin panelden duyuruları düzenleyebilir ve programın güncel sürümünü ekleyebilirsiniz. Admin paneli ekstra olarak 20 TL'dir.

[COLOR=Blue]Sitenize Özel Oluşturulmuş Programın Özellikleri:[/COLOR]

[*]Program verilen görevi başarıyla tamamlar.
    [*]Kolay kullanım özelliğine sahip olacaktır.
    [*]Basit ve sadelik programın kullanımını kolaylaştırır ve kullanıcıyı zorlamaz.
    [*]Programdaki buglar tamamiyle temizlenmiş olarak sunulur.
    [*]Yazılımlar hafif olduğu için çökme gibi bir sorun söz konusu değildir.
    [*]Tüm Windows işletim sistemleri iyi uyumlu çalışmaktadır.
    [*]Kullanıcıların zorlanmaması için yazılım içi yardım mevcuttur.

Not: Dil seçeneği ekletebilirsiniz (İngilizce - İspanyolca ...) Her bir dil 5 TL ücretindedir.

[COLOR=DarkRed]Örnek Referanslar:[/COLOR]
Arama Motoru Örneği [25 TL]

HitMotoru.Net Özel Yazılım [80 TL]

SohbeTurka (Kendi Geliştirdiğim Proje):

HER YAZILIMDAN SONRA GÜNCELLENCEKTİR.

[COLOR=Sienna]Ödeme Şekli:[/COLOR] Paypal
İletişim: attackhanates