Günümüzde müzik dünyası, dijital platformlar sayesinde sınırları aşarak geniş bir kitleye ulaşma imkanı sunuyor. WM Music olarak, sanatçılarımızın eserlerini en hızlı ve etkili şekilde dinleyicilere ulaştırmak için kapsamlı dijital müzik dağıtım ve Netd klip yayınlama hizmetleri sunuyoruz.

Dijital Müzik Dağıtım Hizmetleri

WM Music, sanatçıların müziklerini global dijital platformlarda yayınlamalarını sağlar. Spotify, Apple Music, Fizy, Muud, YouTube Music, Amazon Music, Deezer ve daha pek çok platformda şarkılarınızı milyonlarca dinleyiciyle buluşturuyoruz. Şarkılarınızın profesyonel bir şekilde dağıtımı için gerekli tüm teknik ve lojistik desteği sağlıyor, haklarınızın korunmasını garanti altına alıyoruz.

Dijital müzik dağıtım sürecimiz şu şekilde ilerler:

1. Başvuru ve İnceleme: Sanatçının şarkıları ve hakları incelenir.
  2. Dağıtım: Onaylanan şarkılar, en kısa sürede tüm dijital platformlara yüklenir.
  3. Takip ve Raporlama: Şarkılarınızın performansı düzenli olarak takip edilir ve detaylı raporlar sanatçılarla paylaşılır.

Netd Klip Yayınlama Hizmetleri

Netd, Türkiye'nin en büyük müzik video platformlarından biri olup, milyonlarca izleyiciye sahiptir. WM Music olarak, Netd üzerinden kliplerinizin yayınlanmasını sağlayarak, müzik videolarınızı geniş bir kitleyle buluşturuyoruz. Profesyonel video çekimleri ve düzenlemeleri yapmıyoruz; ancak, sanatçılarımızın hazır kliplerini en kısa sürede Netd platformunda yayınlamaya hazır hale getiriyoruz.

Netd klip yayınlama sürecimiz ise şu aşamalardan oluşur:

1. Klip İncelemesi: Sanatçının klibi kalite ve içerik açısından incelenir.
  2. Yayınlama: Onaylanan klipler, Netd platformunda yayınlanarak izleyicilerle buluşturulur.

Önemli Uyarı: Telif Hakları ve Yasal Sorumluluklar

Unutmayın, söz ve müziği kullanma izni olmadan yapılan şarkıların dijital dağıtımı mümkün değildir. İzinsiz bir şekilde şarkı yayınlama sonucunda para cezaları ve hapis cezası gibi ağır yaptırımlar söz konusudur. Şarkının değiştirilmiş olması, remix, speed up gibi yöntemler de bu durumu değiştirmez. Telif haklarına saygı göstermek, hem sanatçılarımızın emeğini korumak hem de yasal sorumluluklardan kaçınmak için büyük önem taşır.

WM Music olarak, sanatçılarımızın haklarını koruyarak, eserlerini en iyi şekilde tanıtmaları ve geniş kitlelere ulaştırmaları için buradayız. Dijital müzik dağıtım ve Netd klip yayınlama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Mail Adresleri: info@wm-music.com - demo@wm-music.com

Telefon Numarası: 0850 380 0957