wmaraci reklam

1500 2000 arasi para kazanabilecegim bir site

4 Mesajlar 531 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Iyi gunler arkadaşlar, php mysql, tasarım konularına hakimim. Yani istediğim zaman bir projeyi baştan sona yazabilirim. Ayrıca wp, dle konuıarındada iyiyimdir. Makale yazımım da güzeldir. Benim düşüncem bir vebsitesi acip aylik en az 1500 tl kazanmak ama nasil yapsam bilemedim. Baskalari klk aydan 300 500 hit alirken benim siteler asla 10 u gecmez. Neyi yalnış yaptığımıda bilmiyorum. Başkasına parasıhla site yapınca onları googlede ilk sıraya kadar çıkarabiliyorum. Ama kendimde bu asla mümkün olmadı. Sizden önerilerinizi bekliyorum. Şuan çalıştığım işi bırakabileceğim bi vebsitesi kurmak ve aylık eb azından 1500 tl kazanmak istiyorum. Bjnun için neler yapabilirim?

wmaraci
reklam

natyes natyes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ESNAF
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam zaten konuya uzmansınız aslında sizin yardımcı olmanız gerekli gibi diye düşünüyorum aslında bi bakımdan bu olay benimde başımda var arkadaşlara tahmin verince tutuyor ama kendim oynayınca tutmuyor ♥

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
@natyes hocam uşakta yaşıyorum yerel birçok öğrenci yurtlarıyla çalıştım. Üniveritenin başladıkları dönemlerde 4 cü 5 ci sayfada olan yurtları bile optimize ederek googlede yandexte ilk sıralara getirdim. Ama kendimde ne yapsam da bu mümkün olmuyor yazılarım hep özgün. Mp3 arama, oyun indirme gibi çöp bir site yapsam tak diye ikinci sayfada çıkarım ama blog meselesinde asla şansım yaver gitmedi. Yanj ben adsensenin onay vereceği hergün uğraş vererek mp3, oyun gibi hak çalmayıp helalden para kazanmauı hedefliuorum ama google amca bi türle beni görmüyor. İlk sıralarda ya haber sitesi yada ekşi sözlük. Ne yapacağımı şaşırdım.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
https://wmaraci.com/forum/genel-ilanlar/pinterest-yabanci-gorsel-sitelerden-para-kazanma-rehberi-e-book-530227.html

konumuzu buraya bırakalım.
miyondemli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al