wmaraci reklam
lidertakipci

Anılarım 1 #Mim1 @Forum'dan Mim'lenenlerde Var

8 Mesajlar 745 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KaanApaydin KaanApaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 17 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar bugün bu konumda sizlere anılarımdan bir tanesini anlatacağım..İnşallah zaman bulduğum kadar da anılarımı sizlerle paylaşacağım..
Hemencek ben lafa girişeyim .. :D Çok heyecanlandım şimdi bak :D Neyse heyecanıma yenik düşmiyeyim hemen :D Arkadaşlarla okuldan çıktık işte eve geliyoruz neyse , bizim evin yaklaşık 1km aşağısında park var , kayalıklı park (Namı:Kayalar) :D İşte eve geliyorken yolda bir tekerlek gördük :D İşte herşeyde o tekerlek ile başladı ya :D :D Tekerleği aldık , araba tekerleği yani , neyse aldık tekeri kayalıkların aşağısında'da bir yol var , Değirmen dereye giden yol.. O tekerleği aldık attık o yoldan aşağıda doğru yuvarladık :D Allahtan tekerleği yolun aşağısındaki kaldırım tarafına yuvarladık :D Tekerleği yuvarlar yuvarlamaz tam kaldırımın yanına tekerlek gelene kadar bir de polis gelmez mi oradan yukarıya :DSA:D: Aldıkmı başımıza sıkıntıyı :D Arkamızda çantalar polisi görür görmez sırtımızı döndük doğru parka doğru yol aldık ... Ama nasıl yani haa ayaklarımız afedersiniz götümüze değiyor :D Öyle o suratle koşuyoruz :D Heyecan dorukta , işte biz parka doğru koşuyoruz arkadan polis geliyor sırtımızda çantalar ap ağır .. Zaten bende çanta yüzünden yakalandım ya yoksa koşardım sanırım :D Hem çantalar hemde polis sireni açmış , polis sireni açınca ben daha bi heyecanlandım tabi :D 2-3 Arkadaşım girdi park'a ben koşuyorum halendaha o sırada park aklıma gelmediki nere gideceğimi bilmiyorum arkadaşlarım parka girdi ben yanımda bir arkadaşım daha vardı unuttum adını şimdi , yukarı koşuyoruz.. Polislerde arabayla gelince, işte yakaladılar bizi , polisler durdu işte bizde durduk yanımdaki arkadaşımda .. Sonra ben gittim polislerin yanına camdan konuşuyoruz polis aldı kaçanların isimlerini hani parktan aşağıya 2-3 arkadaşım koşmuştu ya onların isimlerini verdik.Ondan sonra bizim isimlerimizi de aldı ve gittiler ..
İşte arkadaşlar bu benim ilk yaşadığım bir olaydı :D Gelecek olaylarda sizlerle yeniden beraber olmak üzere :))

MİMLEDİKLERİM

Berkcanozenc - Tamteklinkindir - Salyangoztema - Aglamakaderim - Webpaylasim - Anılsenyurt - Furkan Yurdakul - Eren Koçin - Zerdest Yalçın - Halis Sarı - RokieOnly - Onur Demirlendi - Webtembelist - PcAjanı - Silverdizayn - Erdemcirik - Unverself - Serbest Adam - Düşler Küpü

Kaynak:http://blogzamane.blogspot.com.tr/2014/02/anlarm-1-mim-1.html

https://www.gamepaylasim.com/ » Düşünceler profesyonel olmadıkça emekler amatör kalır.
wmaraci
reklam

MuhammedAli MuhammedAli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 75 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Anladığım kadarıyla olayda bir ":D" geçiyor :)

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 17 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

MuhammedAli adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla olayda bir ":D" geçiyor :)

:D :D Olay komik ve heyecanlı :D

https://www.gamepaylasim.com/ » Düşünceler profesyonel olmadıkça emekler amatör kalır.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Konunun ismi "imlerim" olacaktı aslında.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 17 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

NovaCep adlı üyeden alıntı

Konunun ismi "imlerim" olacaktı aslında.

"Mim" değilmi o ya herkes mim diye konu açıyo :) ? Yoksa doğrusu "im" mi ?

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)

Kaan Apaydın adlı üyeden alıntı

"Mim" değilmi o ya herkes mim diye konu açıyo :) ? Yoksa doğrusu "im" mi ?

Onu yazının altındaki linkler için yazdım. Aslında yazı çok itici olmuş o dişlek smileylerle..

Youtube: NovaMobi Teknoloji

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Çok fazla :D kullanmış hocam, ayrıca olaya çok da gülemedim nedense :) Eline sağlık ama :)

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 17 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Kozba adlı üyeden alıntı

Çok fazla :D kullanmış hocam, ayrıca olaya çok da gülemedim nedense :) Eline sağlık ama :)

Yaşamak Lazım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al