wmaraci reklam

Biri şu avanağı durdursun. Batıracak kendini zorlaya zorlaya.

9 Mesajlar 1.143 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Konu başlığı işin biraz espirisi fakat adamın yapttığı her güncelleme, kullanıcılar tarafından ters tepiyor. Ne olacak bunun sonu. Şimdide alttaki haberi gördüm.

Kesin bilgi olmasa da iddia içerden alınan bilgiye göre Mark Zuckerberg beyfendi 3 mesajlaşma uygulamasını (instagram,Facebook,Whatsapp) yeniden tasarlayıp bir uygulama haline getirip bunun üzerinden platformlar arası çapraz mesajlaşma sağlamayı düşünüyormuş.

https://www.theguardian.com/technology/2019/jan/25/facebook-integrate-instagram-messenger-whatsapp-messaging-platforms

wmaraci
reklam

orhnbkts55 orhnbkts55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WordPress Hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 5, (%100)
Allah korusun aman aman - o büyük güncelleme bizim başımzıı çok ağrıtır

WordPress Rehberi  https://orhanbektas.com.tr/

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Ne gibi bir sorun olacak ki? Bizim açımızdan iyi, sonunu onlar düşünsün artık. Hesaplar karışmayacak sonuçta. Eskiden kullandığım bir uygulama vardı. 3 adet MSN hesabını tek uygulamada açıp kullanabiliyordum. Ondan sonra nimbuzz isimli bir uygulama daha vardı, orda da facebook, msn ve yahoo hesaplarını aynı anda bağlanıp tek uygulama üzerinden konuşabiliyordum. Ve hiç de karışıklık olmuyordu, her mesajın nerden geldiği bilgisi vardı, msn mi yoksa facebook mu diye. Sanırım Mark'ın yapacağı bunun gibi bir şey. Bu uygulamaları iletişim için kullanacak kişilerin işine yarar. Benzerleri de piyasada mevcut ama insan pek güvenemiyor işte.

Ayrıca sadece mesajlaşma değil, paylaşımlar için de ortak bir uygulama yapabilirler. Böylece facebook, instagram, whatsapp, messenger, instagram msj uygulaması gibi 5 uygulama yerine sadece 2 uygulama kullansak yeterli olur. Hatta elleri değmişken twitter'la da anlaşıp onu da bağlayıversinler. Böylece daha kolay iflas edebilirler biz de kurtuluruz 😁

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
mehmet01
Şimdi ben Whatsapp'ı günlük mesajlaşma için kullanıyorum.

İnstagramı da ciddi olarak ilgim olan bir kaç konuyu takip etmek için kullanıyorum. Fakat gidişatı facebook'un gidişatına yani çöplüğe doğru gidiyor.

Facebook'u kullanmayı bırakalı zaten çok oldu. Orası bana göre donanımhaber gibi bir çöplük halinde.

Şimdi bu adam bu üçünü birleştirip, al bunu kullanacaksın derse çarşı karışır. "Çokluk olan yerde bokluk olur" demiş eskiler. Boş bir laf değil harbiden de öyle oluyor ne yazık ki. Şuan ki durumları bile benim gözümde sallantıda ve birde bu üçünün birleşmiş halini düşünemiyorum.

Tabi herkes kendine göre pay biçer bu işten. Belki bu platformları ticari olarak kullananlarda bayram eder bu habere.
mehmet01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Tabi, o konuda haklısınız.
Bu haberi farklı bir kaynaktan da okumuştum siz bu konuyu açılmadan önce. Orada da mevcut uygulamalar ayrı ayrı kullanılmaya devam edecektir diyordu. Ama karar değişebilir de. Bakalım artık. Bizi birkaç sene daha götürür bu şekilde. O zamana kadar zaten yavaş yavaş yenileri gelecektir diyeceğim ama tiktok gibi saçma sapan şeyler çıkmaya başladı. Sanki gittikçe daha iyileri hiç çıkmayacakmış gibi.
Hayırlısı...

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)
Milyar dolarlık adam hocam dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarını elinde tutuyor. Vardır illa bi bildiği markın :))

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Üçünüde kullanmıyorum, hadi bakalım birleştirsin.
Kreatorn

kişi bu mesajı beğendi.

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar hepsini birleştirecek diye birşey yok.
Hepsi ayrı uygulama olarak yola devam edecek
Sadece yenş gelecek özellik
Whatsapp tan birisine merak atmak istiyorsanız onun WhatsApp ı olması gerekiyordu ancak yeni gelecek özelikle WhatsApp yerine mesaj atacağınız kişi facebook veya instagram kullanıyorsa o mesajı WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz oda facebook veya instagram hesabından görebilecek

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Mrtcn Yaşa :D
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al