wmaraci reklam

Bu konuyu okumayanda ne bileyim :)

9 Mesajlar 1.395 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Başlik biraz saçma kabul etmek gerekir :) fakat bir fikrim var , mesela makale yazanlardan genellikle makale alacaklar örnek makale isterler , onlarda pdf tarzi veya makale yazdiklari çeşitli sitelerden makale gösterirler , ayrica sitesine hit çekmek isteyen insanlar ( medium.com'da da yazi yayinlayip kendi sitelerine hit çeken insanlar gibi ) , üzerine daha fazla düşünülebilir fakat olur mu olmaz mi bir kenara birakarak , her dalda yazarlar barindirarak ( mesela wordpress başliği altinda 10 kişi yazi paylaşiyor bilgi aktariyor ister kendi sitesine hit çekiyor isterse de referans olarak 'yapacağim siteden' iş almak istediği kişiye link veriyor ) ortak bir alan oluşuyor böylelikle , sitede 100 - 500 - 1000 yazar olarak devam ediyor , bu sirada ise adsense kaydi veya satiş ortakliği yapip yazarlara eşit dağitimini da yapiyoruz , aklimda deli fikirler muhtemelen önceden düşünülmüştür :) sizin fikriniz nedir ? kisaca olmaz bu proje vs. birakip bayramin 3.gününde deli yorumlar katip fikirlerimizi söyleyelim :)

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Komik 😂

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
darknov4 komik demen daha komik dostçuk :)

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Türkçenizi anlamak için 4 defa okudum ancak tam anlamına varamadım olayın. Ayrıca başlık için de rapor geçtim. Düzeltirseniz iyi olur.

İyi bayramlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Oğulcan iyi etmişsiniz , ayrica başliğimda da bir kusur yok , yazdiğiniz yoruma ithafen şu cevabi vermeyi üzerime vazife farzederim ; "şu yapilan boş yorumlar forumu yeteri kadar da boşlarla doldurdu , mantikli düşünmek nedir ? Diye konu açilsa mantiksiz cevaplar verilir , o kadar boş " , raporunuz sonucu yada cevabim sonucu üyeliğimi iptal dahi etseler bunun bana bir zarari olmaz zira şu yorumu yazmak bile vaktimden epey çalacaktir , fakat sizin için öyle değildir diye düşünüyorum 2011'de kayit olmuşsunuz , ortamin boşluğu içinize sinmiştir , muhtemelen geri-cevabiniza tekrardan cevap dahi yazmayacak ve bir daha bu foruma girmeyeceğim, iyi bayramlar sizede...

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
FuryQaos, öncelikli olarak yaptığım seviyeli bir eleştiriye verdiğiniz yanıt kendinizi belli ediyor. Siz ve sizin gibi genç arkadaşlar da her geçen gün endişelerimi arttırıyor bu saygısızlık ve seviyesizlik konusunda. Bu foruma ilk üye olduğumda 17 yaşındaydım ve hiç kimse hakkında böyle kötü bir üslupla konuştuğumu göremezsiniz.

Öncelikli olarak üzerine farzetmezsin, vazife edinirsin. Kaldı ki bu tarz bi üslup yokken, yani 2011 yıllarında, bu forum yeterince dolu keyifli ve seviyeliydi. Yazdığınız metinleri anlamak fazlasıyla zor, ayrıca rapor içeriğim de üyeliğinizin sonlandırılması hakkında değil, clickbait olan başlığınızın düzenlenmesi konusunda.

Foruma girmek de kendi kanaatinizdir, birşey diyemem.
ArizaNotlari

kişi bu mesajı beğendi.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Burada yorum veya eleştiri yazanlara davranışınız buysa yazar barındırmak istediğiniz sitede ne olacak kimbilir?

O kadar yazarı nasıl bir araya getirmeyi düşünüyorsunuz? Kim size neden güvensin, boş bir siteye neden yazı eklesin? Sitenizin web ortamında ağırlığı yokken neden size destek versin? Kendi sitesine hit çekmekse dediğiniz o ortamlarda paylaşır daha kolay ve geri dönüşü daha kısa. Sizin siteniz hitlenecek te kullancı veya yazarların dikkatini çekecek, ölme eşşeğim ölme!

Sirenizi açın başlarda bütçenizle orantılı yazar bulun ekledikleri makale başına ücret ödeyin. Bu şeilde devam ederken bir yandan da reklam çıkın belki 10 sene sonra iyi yerlere gelir siteniz !

bQnyy bQnyy I am what i am. Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çevirmen ve Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 427 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
3 kere okudum hala jeton düşmedi tek anlamayan ben miyim

Kurumsal ve bireysel İngilizce çeviri ve makale işleriniz uygun fiyata yapılır.

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Çozum nedir? Cayi seker kitusunamı dökmek? Yada farklı bir şey mi buldunuz?

Herkese eşit hit mi gidecek ayni yazidan?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al