wmaraci reklam

Etrafımızı Saranlar

5 Mesajlar 756 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MIHLAYICI MIHLAYICI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 33 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar bir pazar günü ve evdeyiz dolayısıyla. Ev halkının Eşimiz, Anne, Baba etrafımızdan geçerken yan gözle bakmaları ve her geçişlerinde laf sokmaları konumuz.

Yaklaşık 10 yıldır kendi mesleğim olan kuyumculuk haricinde ek olarak uğraştığım webmaster'lik sektörünün hala Türkiyede oturmamış olması ve boş iş olarak görülmesi.

İşin enteresan tarafı Adsense'den aylık 1500 $'lar kazandığım zamanlar bile ailemin cins cins bakışları devam etmekte ve nerden buldun bu parayı gibi bir ruh hali ile karşılaşmaktayım :D:D

Evde eşimle aşağı yukarı hergün net'i kaldırmak üzerine kavgalarımız :D, net girdi eve bizimle ilgilenmiyorsun demeleri, halbuki benim net'te web üzerine uğraşmam onlarla ilgilenmem demek bana göre :)

Şimdi sorum şu ne yapayım: 40 yaşında biri olarak, birçok erkek arkadaşım gibi kahve köşelerinde iddaa bayilerinde günlerimi gecemi edelim. :D
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Malesef ülkemizde bilgisayarın bir oyun makinesi yada atari olduğu sanısı var. Bu durum çoğu kesimde böyle. 😀
UNKEF Lokasyon123 Bullception

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Yaşlı insanlar yeni teknolojilerle yakın olmadıkları için her yerde bu durum böyle. Hoolywood yıldızlarında da böyle, mahalle köşesindeki bakkalda da böyle. O nesil geçip gidince bu sefer biz aynı dalgaya düşeceğiz.

Mesela siz internetten para kazanıyorsunuz. Peki mother ear (3dio) diye birşey duydunuz mu? Bu da günümüz gençliğinin yeni alışkanlıklarından birisi, teknolojik bir alet. Ben de bilmiyordum, çok popülermiş ve bana çok itici geldi. 15 16 yaşlarındaki gençlere göre de şuan ben teknoloji özürlü durumuna düştüm bile.

Şuan biz internetten para kazanıyoruz, ileride evde ürün testi, oyun oynama, deneyler vs gibi alanlar da popülerleşecek. O zaman da yine gençlerin gerisinde kalacağız.

Anneye babaya hediye alırsan, bulaşık makinesini yenilersen vs yaptığın işin boş olmadığını anlarlar. Yada aileyi bi kaplıcaya göndermek bu işi çözer. O zaman bizim oğlan internetten bi para kazanıyor, bizi 5 yıldızlı kaplıcaya gönderdi. Çok akıllı çocuk diye övünürler.
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
Ne iş yaptığını göster onlara. İllaki 1-2 kişi vardır bu işlerden anlayan, sülalende :D
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Web bir hobidir. Bizi bazen bazı hobiler ilginç yerlere götürür, ilginç şeyleri gösterir. Bence dışarıda orada burada sürtmekten iyidir.
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al