wmaraci reklam

Forumdaki Avukat Arkadaşları Tanısak

4 Mesajlar 689 Okunma
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar şikayet konularına bazen rast geliyorum da ne kadar çok avukat var bu forumda. Özellikle dikkat ediyorum da suçlu olan kişi hukuktaki tüm maddeleri neredeyse biliyor. Kişinin profiline bakıyorum Webmaster yazıyor yazdıklarına bakıyorum bilmem TCK nın bu maddesi geregi bilmem şu maddesi gereği felanda filan.

Madem avukat bu kadar çok var neden buralarda hayatlarını rezil ediyorlar ki çıksınlar davalara. 2 dava alsalar gene kendilerini kurtarırlar.

Şimdi bu konu içinde birileri çıkıp bana şunu demesin bu lafı bana dediniz TCK'nın bu maddesi gereği sizi dava edecem. Dava açabilirler bu konu için isim soyisim isterler pm atmaları yeterli.

Şu avukatlar bir el sallasında bilelim yarın öbür gün işimiz düşerse direk onlara soralım.

Bu arada ben avukat değilim AMELEyim.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Benim Eski komşum Mühendisti ve 1 Ayda 1 Villa parası alıyordu. Ama işinden memnun değil. Bana gelip bu işleri öğretmemi istedi ve 1 yıl sonra güzel bir web tasarımcısı oldu. Webmaster veya yazılımcı olmak için illa ticari ve bir iş olarak görmeyin benim bugüne kadar aldığım para bir memur maaşı bile değil (Son aylarda biraz ceki düzen verdim.) Yaptığım tüm işler hemen hemen insanlara yardım amaçlı hatta yakında ücretsiz kursta vericeğiz. Sadece ticari olarak düşünürseniz sonuç bu olur. :) Bu arada son sözünüz dikkatimi cekti "Bu arada ben avukat değilim AMELEyim." Yani AMELE olmanız sizi bir avukattan düşük veya yüksek kılmaz. Sadece tek fark bana göre meslekleriniz. Şurda para var hemen oraya burda para var hemen şuraya diye bir zihniyet yok.
Bayro birsevda MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Benim Eski komşum Mühendisti ve 1 Ayda 1 Villa parası alıyordu. Ama işinden memnun değil. Webmaster veya yazılımcı olmak için illa ticare ve bir iş olarak görmeyin benim bugüne kadar aldığım para bir memur maaşı bile değil (Son aylarda biraz ceki düzen verdim.) Yaptığım tüm işler hemen hemen insanlara yardım amaçlı hatta yakında ücretsiz kursa vericeğiz. Sadece ticari olarak düşünürseniz sonuç bu olur. :)

Ya ticari değilde hep dava açan açana ama daha dava açan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Benim en son davamda avukatın tek görevi şu idi :) Ben ifademi verdim. Avukat katılıyorum dedi imza attı bu avukattan ne beklersiniz ? :) 10.000 Kişilik bir şehir düşünün ve bu şehirde ortalama 250-500 tane dava olur. sizce 10.000 kişiden kaçı avukat olur ?
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al