wmaraci reklam

Freelance Çalışıyorsan , Kendine Ait 1 Dakikan Bile Yok!

2 Mesajlar 559 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Aslında bunu sadece sıkıldığım için yazdım. Öyleki bırak zamanı normal ihtiyaçlarımı bile aksatmaya başladım. Uykusuzluk , yorgunluk , moral , huzursuzluk.

Yaşlarımızın önemi kalmıyor böyle bi dünyada freelance çalışıyorsak. Öyleki 1 dakika bile çok şey değiştiriyor. Heleki anlaştığın müşteri anlayışsızsa adın kirletilmesin diye resmen kölelik yapıyorsun belkide. Ne Komiktir , ortalama 19 - 25 arası olan meslektaşlarım , tek bi amaç için sosyalliği düzenli hayatı belkide mutluluğu , huzuru bırakıp sadece çalışıyor. Freelance mi çalışıyorsun ?
"ohh kebap" diyenler bidaha düşünsünler. Çünkü Freelance çalışmak köleliğin medeni hali. Dakikanız bile olamaz kendinize özel. Yemek yemeye gidersiniz , ************** olursunuz. Sevgilinize bi kaç saat ayırmak istersiniz sahtekar olursunuz. İşte böyle bi sektörde böylesine acımasız koşullarda çalışıyo o rahatsın dediğiniz kişiler.

Burada kendimle ilgili değil , freelance olarak çalışan , ve bu durumdan nasibini almış arkadaşlarımdan bahsettim. Düşüncelerinize saygım sonsuz. Hatta onları savunabilmeniz için herşeyimi verebilirim. İyi Forumlar.

wmaraci
reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
++++++ Haklısın hocam.

Forumdan "Şu nicki üyeden şikayetçiyim" diye konu açılıyor, şikayetçi olunan arkadaş işim vardı dışardaydım yazıyor. Yani hiç ama hiç vaktiniz olmuyor. Ben freelance çalışmıyorum ama gördüğüm ve bizzat şahit olduğum olaylar cidden freelance çalışan arkadaşlarımızı , abilerimizi , kardeşlerimizi varsa bacılarımızı net ortamında lekelemeye kadar götürebiliyor.
mcr4pisback

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al