wmaraci reklam

Havuzdaki facia :)

3 Mesajlar 1.020 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

micromillian micromillian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 43 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar size bloğumda yazdığım yazıyı gönderiyorum. Çok önce yaşandı bu olay. Ama yazıyorum yine de.

Yıl 2009. Sıcak bir yaz günü. Odamdayım ve pencerem açık. Blog yazıyordum. Annem ise dışarıdaydı. Bir kaç saat sonra annem aradı ve bana beni yüzme kursuna yadırdığını söylemişti. Çok üzülmüştüm ama bunu anneme fark ettirmemeye çalıştırdım. Annem gelince anneme “Gitmek istemiyorum” dedim. Annem ise bana “Kemiklerini kırarım senin” sözüyle karşılık verdi. Ben ise ertesi gün zorla havuza gittim.

Havuz güzeldi aslında. İlk ısınma hareketleri yaptık. Sonra sıa geldi havuza. Havuza girdiğimizde ilk bizi 3 metre yüzdürdüler. Ben yüzemedim. Çünkü daha hiç havuza girmemiştim. Denize gitmiştim o da 1 kere. Sonra beni bir gruba aldılar. Sağımda müthiş yüzen bir kız diğer sağımda ise benim gibi bir çocuk. Yüzemediğimiz için çğretmen bizi pataklıycaktı.

Sonra ders öyle bitti. Eve giderken gzümden küçük göz yaşları akıyordu. Ertesi dersimiz de böyle geçti. Bir dahaki seferine diğer çocuk da yoktu. Hoca atlamaya geçirdi. Yanlış atladığım için soyunma odasına gönderildim. Ders bitince annem öğretmeni buldu. Ve öğretmene bir sürü onur kırıcı laf söyledi. Haklıydı aslında biz oraya parayı basıp havuza giriyorduk adamın yaptığına bak. Neyse sonra yüzme dersleri bitti. Ben annemin isteği ile ayrıldım çokta mutluyum. Yüzme derslerinden annem beni çıkarınca içim rahatladı. Ama sonra bir mesaj geldi annemin telefonuna. Yüzme organizasyon öğretmeni mi ne ondan geldi. Mesajda “Geçen sefer ki öğretmeni kovduk. İsterseniz geri gelebilirsiniz” Ben yine üzülmüştüm ama annem yine de kabul etti. Sonra ertesi günü tekrar gittik. Bu sefer eski öğretmen izleme bölümündeydi. Ben de gıcıklığına muhteşem bir şekilde yüzdüm. Sonraki günler zaten malum. Muhteşem geçti yüzmeyi öğrendim. Mutluyum.

Kaynak: sosyalbirblog.tk

wmaraci
reklam

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Yüzmeye yazıldın diye neden üzüldün onu anlamadım.. :D

micromillian micromillian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 43 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Yüzmeye yazıldın diye neden üzüldün onu anlamadım.. :D

Ben öyle öğretmen işine gelemem. :D Denizde kendi kendime öğrenmeyi tercih ederim. Ne öyle profesyonellerin arasında yüzme bilmeyen biri.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al