wmaraci reklam

İnsanların Teknoloji Alanında Güvenli Alışveriş Nasıl Yapar?

3 Mesajlar 575 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Geçmişten günümüze hemen herkesin hayatına yaşam parçası, haline gelen teknoloji bağımlılığı bir hastalık ve Psikolojik haline gelmiştir, 

Peki bu hastalık, psikolojik, haline gelen teknoloji sadece kullanmaya yönelik midir?

Hayır kullanmaya yönelik değildir. İnsanlar bu kullanmaya yöneliktende Para, kazanmakta ister. Her zaman her yerde her saatte para, kazanma gibi kelimelerle internette, aramaya başlamıştır. 

Tabikide bunla bitmemiştir hangi sektörde meslek edinip para kazanırım diye göz atmışlardır. Bu insanlardan her birinin önüne milyonlarca örnekler sektörler çıkmıştır. 

SEO, web, web tasarım, grafik tasarım, konu, makale, hosting, domain, ürün, satış, pazarlama, ithalat, ihracat, site, alış satış, reklam, tanıtım, backlink, hesap alış satış, platform, vb gibi adını sayamadığım bir sürü işler çıkmıştır.

Her bir insan bunlardan bir tanesini seçip öğrenmeye odaklanıp işi kapmaya çalışmıştır.

Öğrendikten sonra satış, yapma para, kazanmaya kendini odaklanmıştır.

Neyse bu şekilde ilerleyen insanlar kendilerini tanıtmak zorunda kalmışlardır. Ve kendilerini tanıtmak için platformlar, sosyal medya, diğer işlere odaklanan kişilerden alış, veriş, yapmaya başladılar.

Tabi insanların ihtiyaçlarını karşılarken çoğu insanlar Real hayatında yaptığı Tokatçı, **************lık, üçkağıtçılık, gibi işlemlerini internet üzerine taşımıştır.

Tabi bunla bitmeyip dolandırılan insanlar diğer emek harcayan insanlarada güveni bitmiş duruma geldiler.

(Tabi bu günah **************ların boynuna alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste ALLAH, yarına bırakır yanına bırakmaz) :)

Tabi asıl konuya gelicem ve orda sonlandıracam, çünkü insan içindekileri dışarıya aktarırken parmaklar çalışır yorulur doğru olmasa bile içindekilerini döker yazıya.

Not: "bu içindekilerinin dışarıya aktarması suç, yalan, yanlış, Değildir bu tür kişilerden korkmayın içi başka dışı başka insanlardan korkun :)"

Şimdi gelelim asıl konuya güven' li insanlar nasıldır güvenli insanlar,  başkalarından kendini üstün, görmez yazı paylaşımı olsun veya herhangi yaptığı bir iş, olsun üst üste önünüze sürmez sizinde görüşlerinizi alır sizede öncelik tanır sürekli kendisinden yaptığı işten bahsetmez yaptığı işleri istek üzerine size sunar, görüşmek dileğiyle sonlandırır, sosyal medyada olsun nerde olursa olsun sürekli devamlı şekilde önünüze çıkan aynı Konu, Yazı, Görsel, yorum, vb gibi kesimlerin sizin cebinizdeki paranın Riske gireceği Anlamına gelir. Her zaman görüş ve önerileri dinleyin çoğunluk güvenli alışveriş yapan kişilerden devam edin. Unutmayınız, bazen referans, yorum, sizi kandırabilir. 

Parmaklarım ağrıdığı için şuanlık buradan sonlandırıyorum. 

Unutma: dinle konuş dinle düşün görüş al düşüncenle karşılaştır ve kendine odaklı yola devam et. :) Görüşmek dileğiyle kalın sağlacıkla Yorumlarınızı esirgemeyin tartışmaktan korkmayın güzel dille eleştirin özeleştiri yapın :)

wmaraci
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Hayırlı geceler.

Yazınızı okudum, belli ki içiniz dolu. Haksızlıklara gelemiyorsunuz.  Çok güzel bir tutum, fakat, günümüz reallığının da farklı olduğunu yazınızda da belirtmişsiniz.

Aynı şeyleri düşünüyoruz. 

Ama bazen tek başına mücadele de yeterli olmuyor.  

Dilerim, iyi kalpli, güzel insanlarla çevrilsin etrafımız.

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Hayırlı geceler.

Yazınızı okudum, belli ki içiniz dolu. Haksızlıklara gelemiyorsunuz.  Çok güzel bir tutum, fakat, günümüz reallığının da farklı olduğunu yazınızda da belirtmişsiniz.

Aynı şeyleri düşünüyoruz. 

Ama bazen tek başına mücadele de yeterli olmuyor.  

Dilerim, iyi kalpli, güzel insanlarla çevrilsin etrafımız.

Amin hocam tek dileğimiz odur çünkü çocuğumuza iyi bir gelecek bırakmak zorundayız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al