wmaraci reklam

Kişisel blogun tutma ihtimali ?

4 Mesajlar 773 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Berzox Berzox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 13 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
başlıkta ki gibi tutma ihtimali nedir ? günlük hayatta olanlar hakkında yorumlara kendi düşüncelerimizi yayınlanacak. tutma ihtimali nedir sizce. yapılmalı mı yapılmamalı mı ?

wmaraci
reklam

YumurcaK YumurcaK Murat-fan.blogspot.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
eleştiri tarzı birşeyler yaparsan, atıyorum (eski bayramlar, Samsung S5'in inanılmaz hatası dünyanın hali, teknolojinin zararları, siyaset, nerde eski mahalle maçları vb.) ilgi çekici yazılar paylaşırsan tutma ihtimali daha büyük ama yine bunları kendi düşüncelerini döküp yazman lazım. Ben şahsen web sitemde internet adında açmış olduğum kategoride. Bilgisayarda karşılaşmış olduğum sorunları internetten araştırıp çözüyorum daha sonra nasıl çözdüysem anlatımlı olarak kendi dilimden ekliyorum web siteme ki en çok ziyaretçiyi bunlar çeker.

Berzox Berzox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 13 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
normal sokakta nasıl konuşuyorsam aynı öyle dökücem yazıyı, eleştiri felan ne biliyorsam onları, yorumlamaları yazıcam

YumurcaK YumurcaK Murat-fan.blogspot.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
tamam güzel işte. Birazda paraya kıyıp wordpress altyapısı ile açılmış pr değeri,index'i yüksek bir kaç siteye de reklam verdiğin zaman ziyaretçiler sana doğru yönelecektir. zaten pr değerin arttıkça para vermekten kurtulursun direkt olarak link değişimi yaparsın. şimdide yaparsın ancak projen yeni ise sitenin adı daha duyulmamış olduğundan birçok kişi kabul etmeyecektir link değişimini. Para harcamadan yapma ihtimalinde var ama direk kısa yolu kullan yani. içeriklerin kaliteli olursa zaten kat ve kat çıkartırsın o parayı.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al