wmaraci reklam
lidertakipci

Kız Tavlama Hususunda Yardım !

16 Mesajlar 3.603 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

ultrahako adlı üyeden alıntı

4 gün mü bi sakin hocam :D

hocam okuldaki tek erkek ben değilim herhalde :D elimizi hızlı tutmakta fayda var

wmaraci
reklam

FatihAykara FatihAykara faykara.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 13 / E
  • Meslek Uzakyol Vardiya Zabiti
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bak sana kesin çözümü söylüyorum gençlik yıllarımda çok uygulardım ve genelde başarılı olurdu..

Bir hafta boyunca kantinde sınıfta koridorda bahçede nerde olursan ol, kızı çaktırmadan izle ve nerede duruyosa hemen karşısına geç ama sakın kıza bakma..
Amaç şu: kız her kafasını kaldırdıgında seni görecek 1 hafta boyunca.. kantine gidecek bakacak karşısında sen, bahçeye inecek karşısında sen vs vs.. ama sen kıza katiyyen bakmıyosun.. sonra 1 hafta geçince gidiyosun yanına ve diyosun ki 1 haftadır farkında mısın ne zaman kafamı kaldırsam karşımdasın.. Ben karşımda görmekten sıkıldım, yanımda görmek istiyorum deyip kızın elini tutuyosun ve konusmaya calısırsa gözlerinin içine bakıp sus lutfen dıyosun uzun uzun bakacan melül melül:D Sonra kız senindir bir de karizmayı elden bırakma gayet dik bir duruşun olsun kız yanında bir aslan parçası varlığını hissetmeli:D

• Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

Fatih Aykara adlı üyeden alıntı

Bak sana kesin çözümü söylüyorum gençlik yıllarımda çok uygulardım ve genelde başarılı olurdu..

Bir hafta boyunca kantinde sınıfta koridorda bahçede nerde olursan ol, kızı çaktırmadan izle ve nerede duruyosa hemen karşısına geç ama sakın kıza bakma..
Amaç şu: kız her kafasını kaldırdıgında seni görecek 1 hafta boyunca.. kantine gidecek bakacak karşısında sen, bahçeye inecek karşısında sen vs vs.. ama sen kıza katiyyen bakmıyosun.. sonra 1 hafta geçince gidiyosun yanına ve diyosun ki 1 haftadır farkında mısın ne zaman kafamı kaldırsam karşımdasın.. Ben karşımda görmekten sıkıldım, yanımda görmek istiyorum deyip kızın elini tutuyosun ve konusmaya calısırsa gözlerinin içine bakıp sus lutfen dıyosun uzun uzun bakacan melül melül:D Sonra kız senindir bir de karizmayı elden bırakma gayet dik bir duruşun olsun kız yanında bir aslan parçası varlığını hissetmeli:D

hocam teşekkürler :) fikir güzel ama önce arkadaş olmak daha iyi olmazmı ?

eFSaNeTurk eFSaNeTurk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 241
  • Beğeniler 35 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Fatihin dediğini kesinlikle uygula zamaninda bende yaptim :D

wmaraci
wmaraci

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

alicin12 adlı üyeden alıntı

hocam teşekkürler :) fikir güzel ama önce arkadaş olmak daha iyi olmazmı ?

Bak ben sana en kesin çözümü söyleyecem dersine veriyosun kendini.Güzel bi üniversiteye gidiyon.Sonra şirket kurup zengin oluyorsun.Sonra kimi istersen karşında :D Aşk meşk yalan :cool:

• Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

ultrahako adlı üyeden alıntı

Bak ben sana en kesin çözümü söyleyecem dersine veriyosun kendini.Güzel bi üniversiteye gidiyon.Sonra şirket kurup zengin oluyorsun.Sonra kimi istersen karşında :D Aşk meşk yalan :cool:

Güzel,kökten ve kesin çözüm tebrikler :D Ama bugün büyük gün.Kızla konuşucam

Ek Olarak: Vee sonunda kızla irtibata geçtim :D konuştum feysbukunuda aldım ve hala konuşuyoruz.Bunu size bildireyim dedim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al