wmaraci reklam

meğer bütün seocular Yanlış bilirmiş Vipsektor.com diyor

4 Mesajlar 611 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Son aylarda ki her pazartesi gibi bu pazartesi de haftasonu boş geçti diye o kadar reklam verdik bir daire satamadım diye mahrur bir şekilde ofisi açmış duruyordum ki, nazik ikna etme kabiliyeti yüksek bir bayan 0850 333 32 33 numaralı telefondan aradı, Bende kendim de pazarlama işi yaptığım için Hiç bir pazarlamacının bana bir şey satamayacak olacaklarını bilsem de işini yapmaları için fırsat verdim ve anlatmaya başladı..

Sahibinden.com üzerindeki ilanlarınıza rastladık, sizin sahibinden.com daki ve kendinize özel websitesinizi google de 1. sıraya getieceğiz. bize 20 kelime söyleyeceksiniz.

..... satılık daire
..... kiralık daire
..... arsa....

gibi gibi istanbulun konut sektöründe yoğun olan bir bölgesi olduğu için bende şimdi beni 3-5 bin yolmak için uğraşacaklar diye kafmdan geçiriyordum ki aylık 8Tl yanlış duymadınız Aylık 8tl yıllık 96TL karşılğında bu söyledikleri kelimelerde 1. sıraya getireceklerini söylediler.. Bende böyle bir adwords uygulamasının olamayacağını reklam verdiğim süreler içersin de sade o söylediğiniz kelimeler içinde 1 kelimeye günlük 50Tl ödediğimi söyledim.

kızcağız biliyor damı söylüyor yoksa yaptığı şeyin **************lık olduğunu bilmeden mi yapıyor bilmiyorum, özellikle adwords olmadığını kendilerinin bu kelimelerde bizi yukarı çıkaracağını ve 1 yıl boyunca bu işlemi aylık 8TL karşılığında yapabileceklerini söylediler.. ohaaa kıza saçmalıyorsunuz hanfendi mümkün değil, Bu işlemi bu paraya yapamazsınız dediğim de ver parayı yapalım dedi yuh...

şimdi özelikle wm aracının da seo gücüne güvenerek buradan sesleniyorum www.Vipsektor.com sitesi **************dır efendim eğer sizleri böyle birileri arar da birşeyler satmaya çalışırsa sakın inanmayın, bu site sizi kandırıyor söylemiş oldukları şeyi yapmaları mümkün değil bu kişiler sizleri kandırıyor..

wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
ver 8 tl dene şansını. İki backlink alsalar kârdır :D

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

ver 8 tl dene şansını. İki backlink alsalar kârdır :D

mümkün değil **************lar, bunu belirteyim dediydim demek sizi arasalar alacaklar 96tl i:)

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
4 yıl önce işe aldığım bir SEO uzmanı !!! 250 TL para karşılığı siteyi bir haftada ilk sayfada + 1 sırada çıkartıyordu.

3-4 müşteriden duyunca nasıl olduğunu sordum :
-google a http://siteadı.com yazıyorsun oluyor demişti :D

Elemanı kovdum ama 8 müşterim onunla gitti yani salak çok :D

ayda 8 TL ama yıllık peşindir kesin
HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

www.Hizliisler.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al