wmaraci reklam

Sıralı Sistem Arabası Olanlar Okusun

6 Mesajlar 595 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

weblife11 weblife11 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 59 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar benzin fiyatları 7 lirayı geçti. Sizinde sıralı sistem arabanız var. Kış aylarıda yaklaşıyor benzin almak zorundasınız.
BMW si felan olanlar için söylemiyorum benim gibi hyundai renault kullananlar için söylüyorum.
Boşa benzine paranızı yatırmayın, bir benzin pompası 60 lira alıyorsun takıyor usta ve 6 ay gidiyor benim gibi yaparsan :)
250 gram benzin koyun arabaya çalıştırın. veya daha az koysanızda olur. Pompa zorladıkça sonuna kadar çekiyor. Kışın don aylarında bile ben böyle çalıştırıyorum.
6 ayda bir benzin pompası bozuluyor onuda 50 liraya yaptırıyorum benzine para yatırsam en az 100 lira gidecek aylık kafadan 500 lira kar.
Benzin pompasını takmayı bile öğrendim. internette 50 lira. boşa benzine para yatıracağıma sonuna kadar çektiriyorum.
:)
Benzini arabaya gram gram koyuyorum çalışınca devam et. pompa bozulur diye korkmayın bi pompa 50 lira istediğin kadar zorla 6 ay gidiyor. kendin bile takarsın boşa benzine paranızı harcamayın.

wmaraci
reklam

• Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 59 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Motora bir zararı yok bu arada performans 94 dü yazın yine 94 çıktı bu sene iki senedir bu taktiği uyguluyorum . Evet hortumlar tıkanıyor 15 dakikada usta hortumları açıyor 2-3 seneden 1 tıkayor . 20 - 30 lira ver usta hallediyor. Deponuzu elle temizlerseniz internette video var, hprtumlar asla tıkanmıyor.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
bir arabanın motor kısmıyla pek oynama yapılmasına taraftar değilim herşeyin orjinal halinin en güzel olduğunu düşünüyorum uzun yola çok giderim mesala pompa otobanda bozuldu araba çalışmıyor maliyeti ne olur ? tanımadığın bir il otobandan çekici parça varsa takılır yoksa bulucaksın

Webfaresi.net Beklerim

• Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 59 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
ümitünal benzine para ödememek içn motor pompasını kendim takmayı öğrendim çok basit. otobanda yolsa kalmazsın öyle zırt diye bozulacak bir parça değil.

Herşeyin orjinali güzeldir parası olanlar için :) Bİrde sıralı sistem arabası olup asgari ücretle geçinenler için yazdım ben bu yazıyı :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 59 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
5 litrelik benzinle kışı çıkarmış adamım ben

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Yurdum insanı her zaman bir formül bulur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al