wmaraci reklam
lidertakipci

Teknoloji nasıl sevdiniz ?

5 Mesajlar 585 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar , herkes teknolojiyi ve bilgisayar bilimini nasıl sevdi , ne zaman'dan bu yana ilgi duymaya başladı ve ne şartlar altında bulunduğu konuma geldi :)

belki bağzı arkadaşlarımıza ilham kaynağı oluruz ilk olarak ben başlayim

" Yaşım 8 okul'dan kaçtım ozamanlar silkroad vardı , silkroad oynayabilmek için sürekli okuldan kaçıyordum ve ozamanlara göre çok iyi grafikleri ve cazibesi vardı. Bende meraklandım silkroad ile devam ederken bir anda teknolojinin içinde buldum kendimi "

wmaraci
reklam

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
mario ile tanışmış ,adını hatırlamadığım bir mouse oyunu ile ilerletmiş, iceman isimli zıplayan bir adam sayesinde sevmiş nfs underground 'daki hatun ile aşık olmuş, knight online ile müptezel olmuş ve sonrasında her derde ilaç olarak kullanmış biri olarak sevdiğim tarih zannedersem 20.11.2016

ysrsmhh ysrsmhh Sosyal Medya! Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci & WebMaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 751
  • Beğeniler 127 / 183
  • Ticaret 12, (%100)
Twitter ile içli dışlı olmam beni Takipçi hilelerine itti sürekli, bu durum yüzünden 49K hesabım kapanmıştı :) 2 yıl boyunca sürekli merak ettim. Tabi 4 yıl öncesi hiç bir şey bilmiyorum. Ama bu sadece merakla kaldı..

Ondan sonra blog falan okumaya başladım, wix , blogger , wordpress derken şu an bilgi derecemi baya ilerlettim şükür. Sosyal medya işleriyle uğraşıyorum :)

İlerisi nolur bilemem ama şu an hem çarkı döndürüyorum hemde eğleniyorum, mutluyum :)

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Benim ilk bilgisayarım dandikti, oyun falan zor açardı bende bilgisayarın diğer nimetlerinden yararlanırdım. .TR.GG falan dönemin free sistemlerinden baya bir yararlandım, radyo kanalı açardım falan. Sonra bir oyun sayesinde Visual basic 6.0 la tanıştım. O gün bu gündür bilgisayar canım ciğerim.

wmaraci
wmaraci

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan biriyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al