wmaraci reklam

WM Aracının Ban Ekranı

34 Mesajlar 4.997 Okunma
smmexpress

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Sky4Life Olur hocam, ne zaman istersen :)

wmaraci
reklam

Ersen16 Ersen16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 72 / 35
  • Ticaret 4, (%100)
Sebepsiz yere ban yiyeni görmedim şimdiye kadar , hatta birçok konuda yönetim oldukça sabırlı davranıyor.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

ademkanidagli ne yalan söyleyeyim ben de bu tarz insanların burada olmasını seviyorum. Normalde bizim insanımız kıskanç ve hasettir. Dünyayı değiştirecek kadar önemli şeyler yapmıyoruz ama gerçekten güzel şeyler yaptığımıza inanıyoruz. Bunu destekleyen insanları görmek bizi çok mutlu ediyor. Şahsım adına böyle güzel şeylerden anlayan zevkli biri olduğunuz için size teşekkür ederim :)

Ban olayına gelince, ben Webmaster Aracı'na 16 - 17 yaşımda kayıt oldum. Eş zamanlı olarak diğer Webmaster forumlarına da kayıt oldum. Hiçbirinde bugüne kadar bir kere bile banlanmadım veya uyarı almadım. Banlanmayı başaran arkadaşları tebrik ediyorum :D

*** DA multı uyelığım olmadığı halde multı uyelıkle suçlanarak banlandım mesela burdada arada gırıyordum foruma baya zaman once uyelığım kabul edılmedı ıbaresı ıle karşılaşmışdım daha sonra duzelttınız suçlu kım

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
***da yanlış bir anlaşılmadan bir açıklama bile yaptırmaksızın sınırsız ban yedim.
Wmaracında daha önce bir sorun olmuştu banlanmıştım. Yönetimle hızlı bir şekilde iletişime geçtim. Sağolsunlar anlayışla hızlı bir şekilde üyeliğimi aktif ettiler.

*** da yaklaşık 3 yıllık üyeliğim banlı halde 3 yıldır duruyor :D
arada mail atıyorum bugün cevap verirler yarın cevap verirler 3 yıldır cevap yok :D davetiye kodu istiyorum 2 günde kesin davetiye kodumu veriyorlar ama :D ( tc kayıtlı olduğu için başka tc istiyor dolayısıyla kimse multi üyeliğin vardır demesin *** üyeliğim yok :D )

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al