wmaraci reklam

Yazılım Kursumu Dgs Sınavımı ?

9 Mesajlar 1.338 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SoWaLYe SoWaLYe MCPD Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
başlık dan anlaşıldığı gibi selçuk üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum öğrendiklerimi piyasada gerçekden büyük firmalarla iş yapıcak şekilde görmüyorum
bunun için dün yazılım uzmanlığı kursuyla görüştüm gerçekden kaliteli bir yer şimdi kafamı karıştıran;

DGS ile mügendislik içinmi kasayım
Kursda Gidip Piyasa İçinmi Kasayım

wmaraci
reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
DGS ile mühendislik için uğraş derim. İş bulma ihtimalin çok daha yüksek olur.

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
öneri için teşekkür ederim ama bilişim piyasasında bildiğiniz üzere diplomadan çok işi bilmek gerekiyor acayip kafam karışık:(

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

SoWaLYe adlı üyeden alıntı

öneri için teşekkür ederim ama bilişim piyasasında bildiğiniz üzere diplomadan çok işi bilmek gerekiyor acayip kafam karışık:(

Sonuçta bu kararı alacak olan sensin. Diplomasız olup, iş kesin bulurum diyorsan sen bilirsin. Bu benim görüşüm. Yaptığın seçimlerin sonucunu sen yaşayacaksın. Bana kalırsa böyle bir konuyu insanlara danışmak çok doğru değil. Hangi seçimi yaparsan yap umarım pişman olmazsın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Hocam ben ISPARTA'yı DGS ile kazandım aynı senin gibi bilgisayar programcılığı okumuştum. 1'likle okulu bitirmiştim ama salak gibi de DGS kazandım. Neden salak gibi dersen yeni yürürlüğe göre 1. sınıftan başlıyorsun tabi hazırlıktan sonra. Ondan sonra yürürlük değiştiği için hocalar seni kafasına göre derslerden muaf ediyorlar. Ben 1. sınıfta 3 ders görmem gerekirken 6 ders görüyorum. 2. sınıfta sadece 1 dersten muaf olabildim. Yani kazansan bile 1. sınıftan başlıyorsun. Benden sana tavsiye KPSS çalış, ben başladım çalışmaya mesela. DGS'yi kazandığıma ne kadar sevinmiştim ama okuldan mezun olunca 27 yaşıma geleceğim aklıma geliyor. Ne anladım ben o zaman okumaktan 20 yaşında 750tl maaş alsam aynı kafaya denk gelecekti. Bu yüzden KPSS sınavında oldukça çok bilgisayarcı aldıklarını düşünerek KPSS'ye hazırlanmaya başladım. Umarım fikrim senin fikrini etkilemez. Ben sadece düşüncelerimi sana söylemek istedim.

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
intibak kaldı dimi 1.sınıf dan başlıyorum eğer kazansam benimde 25 yaşında bitmiş olacak gerçek den karma karışık bir hal aldı :(

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
intibak kalktığı için hocalar kafalarına göre sana ders veriyorlar mesela ben matematik dersinden bile muaf değilim sen düşün. 2 sene mat görmeme rağmen hocanın canı istemiyor diye muaf olmuyorum. Bu kadar saçma bir sistem var. Ama bir duyum almıştım DGS kökten değişicekmiş bu sene bakalım eğer öyle olursa bende gireceğim tekrar sınava hiç yoksan uzaktan eğitim Bil. Müh. düşünebilirim.

berqan berqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sürücü Eğitmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 11 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
ben bu durumda olsam kurs'u tercih ederim.Neden?
Çünkü artık işletmeler senin o işi yapabildiğini referanslarından anlıyor.Yani tecrübe ne kadar çok o iş üzerinde tecrübe edersen iş bulman okadar kolay.İlanların geneline bakalım hepsi en az 3 yıl tecrübeli istemekte.Karar senin.

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

berqan adlı üyeden alıntı

ben bu durumda olsam kurs'u tercih ederim.Neden?
Çünkü artık işletmeler senin o işi yapabildiğini referanslarından anlıyor.Yani tecrübe ne kadar çok o iş üzerinde tecrübe edersen iş bulman okadar kolay.İlanların geneline bakalım hepsi en az 3 yıl tecrübeli istemekte.Karar senin.

evet haklısın kardeşim öyle

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al