wmaraci reklam

Adsense Hesabım Kapatıldı Neden ? :(

18 Mesajlar 8.396 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

VNOkyanus VNOkyanus Research Analyzer Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Research Analyzer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 64 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar;

Dün siteme girdiğimde reklamların olmadığını farkettim ilk olarak.Sonradan maile girince hesabımın kapatıldığını gördüm.Sitemde ne telif için bir içerik var nede başka bişe anlamadım neden kapatıyorlar.Tıklamalardan dolayı diyen bi kaç arkadaşım vardı.Başkası gelip benim sitemdeki reklama 10 defa tıklayınca adsense kapatıyorsa eğer batsın böyle reklam arkadaş.

Site:www.pchocasi.com

Not:Kendi reklamlarıma kesinlikle tıklamadım.

Sayın Kullanıcımız,

Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, sitenizde geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye ******** adresinden ulaşabilirsiniz. İtirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan lütfen emin olun. İtirazınızı, ****** adresinden gönderebilirsiniz. Ardından, itirazınızla ilgili olarak sizinle iletişime geçeriz.

wmaraci
reklam

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
Senin adına üzüldüm. Nedenini anlamak zor bir şey değil. Warez, oyun hileleri vb. barındıran web sitelerde adsense reklamları yerleştirilmesi ban nedenidir. Lütfen Google Adsense yöneticilerine geri dönüt yapmadan önce oyun hileleri, warez paylaşımlar mevcutsa lütfen silip iletişime geçiniz.

1- Bakınız
2- Bakınız
3- Bakınız
4- Bakınız
5- Bakınız

Tabi bu benim gözlemlediğim ve yer yer forumlarda daha önce denk gelip sorulduğunda genellikle olumsuz cevap alınmıştı. Oyun hileleri paylaşıp adsense kullanan var mıdır? sorusuna evet diyebilirim ama google adsense amorti bileti kime vuracağını kestiremiyoruz.

Amacım size yardım etmek. Siz yinede detaylı bir araştırma içine giriniz. Eğer ki benzeri bir kanaat getirip ilgili içeriklerinizi silip öyle geri dönüş yapın google'a. Belki olumlu netice alırsınız.
Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 64 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Öncelikle teşekkür ederim.Şimdiye kadar sitede hiç warez paylaşmadım.Ama oyun kategorisinde hile olarak kullanabileceğimiz Euro truck simulatör oyununun hileleri mevcut bundan dolayı olabileceği kanaatindeyim.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Onları warez olarak nitelendirmiş olabilir, geçmiş olsun :o

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 64 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Teşekkür ederim millet adsense alamıyor biz elimizdeki adsenseyi kaybediyoruz arkadaş :( kaldırıp tekrar başvurucam bakalım ama o hiledende günde 600 kişi geliyordu.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Geçmiş olsun hocam :(

mek444 mek444 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense malesef iki seçenek sunuyor.Ya Para Yada Hit.İşi çok abarttıklarını söylesem yanlış olmaz.Bu arada geçmiş olsun

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 64 / 58
  • Ticaret 8, (%100)

mek444 adlı üyeden alıntı

Adsense malesef iki seçenek sunuyor.Ya Para Yada Hit.İşi çok abarttıklarını söylesem yanlış olmaz.Bu arada geçmiş olsun

Aslına bakılırsa bu kuralları ihlal eden birçok site gördüm halada kullanabiliyorlar.Onlara bazı ayrıcalıklar tanınırken bizlere böyle davranmaları bazı şeylerden soğumamıza yetiyor gibi.Teşekkür ederim hocam.

Ek Olarak:

Onur Batur adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun hocam :(

Teşekkür ederim hocam saolun.

rkivrak rkivrak www.mesutkoc.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Hiç dert etmeyin. Bizim normal ilçe haber sitesinin kini bile sildiler. Almak için uğraşmayın. Neymiş aynı adresten bir den fazla tııklanmışş! peki aynı modemden internete girenlere "siteye girmeyin" diye uyarımı yapılacak iptal olmasın diye. Hikaye. Google bu konuda Yahudi anlayışını belli ediyor. itiraz bile yook. Boşverin.

oyunokyanusu oyunokyanusu www.oyunokyanusu.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
işin zor. ban geldiyse bir daha kalkmaz...

www.oyunokyanusu.com - www.yeniwinxoyunlari.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al