wmaraci reklam

Adsense hesabım kapatıldı. Nasıl itiraz edebilirim?

12 Mesajlar 2.813 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşlar Merhaba güne kabusla uyandım. Yukardaki mail ile adsense hesabımın kapatıldığını öğrendim.Arkadaşlar hiç bir şekilde geçersiz etkinlik yapmadım .Resmen saçmalamaya başladı google artık.Nasıl itiraz etmeliyim ? Gerçekten deneyim ve bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, AdSense hesabınızda geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=2660562 adresinden ulaşabilirsiniz. Lütfen itirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan emin olun. İtirazınızı https://support.google.com/adsense/bin/request.py?contact_type=appeal_form adresinden gönderebilirsiniz. Biz de ardından itirazınızı işleme koyarız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Google AdSense Ekibi

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Geçersiz etkinlikler neticesinde kapatılan 100 hesaptan 100 ününde maalesef açıldığına rastlamadım.Zamanında bir çok uğraşımlar da bulunduk ticket attık ancak kesinlikle sonuç olumsuz verilmektedir.

Geçmiş olsun

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun, adsense hesabı ne zaman açmıştın ? daha önce ödeme almışmıydın ? ve faturalandırmalarında geçersiz etkinlik nedeniyle kesintiler oldu mu ?

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
Yinede itiraz edin belki açılır

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Bosuna itiraz icin form doldurup gondermeyin imkansiz acilmaz itiraz etsenizde size otomatik cevap gelecektir herkese ayni otomatik cevap geliyor. Tekrardan adsense hesabi alip kaldiginiz yerden devam ediniz. Her zaman bu adsense isini yapiyorsaniz kenarda ikinci bir adsense bulundurun diyeri ile devam edin. Ben artik adsenseye hic guvenmiyorum ve devamli kenarda iki uc hesabim durmaktadir banlarsa diyeri ile devam ederim. Benim 10 yillik hesabi hic bildiri dahi gondermeden kapadilar.
pubhane

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)

nrkn adlı üyeden alıntı

Öncelikle geçmiş olsun, adsense hesabı ne zaman açmıştın ? daha önce ödeme almışmıydın ? ve faturalandırmalarında geçersiz etkinlik nedeniyle kesintiler oldu mu ?

Hocam hesap 5-6 aylık daha önce hiç ödeme almamış ve bu hesabı kullanmamıştım.1 haftadır kullanıyorum. Yaptığım tak şey yayınladığım postları kontrol etmek amaçlı günde 4-5 defa siteye giriyorum.Bu adsense kapatılmasına neden mi ? Ne tıklama yaptım nede başka birşey. İtiraz ettim biraz önce ama umudum yok soğudum resmen

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Herhangi bir uyarı falan yapmadılar mı?

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.

• Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
@hlsbhr Sizin durumunuzda, AdSense hesabınızda geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.
sadece bu uyarı var hocam

Marnayagmur18 Marnayagmur18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
20 lirayi geçince mi kapandı peki?

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Geçmiş olsun ama genelde itirazlar kabul edilmiyor.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al