wmaraci reklam

Adsense sayesinde gözü açık gidecem

10 Mesajlar 834 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

artvinhopa artvinhopa laiksozluk.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)
Belki 50 tane adsenseye uygun sitem var 50 kere de onay maili almışımdır ama hiç birinin paneli açılmadı adsense kullanamadan öleceğim galiba bildiğin binlerce içerikli 30 k hitli sitelerim oldu iletişim hakkımızda vs ortalıkta dönen herşeyide yaptımm yine de bi hesabım onaylanmadı gitti. İsimle alakalı olabilir mi başkasının adına başvuru yapayım mı ?

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Önceden hiç bu isimle tekrar red veya ban yediniz mi? Bir de 50 site var ve hepsi adsense uygunsa zaten para kazanıyor olmalısınız adsense öncesi insanlar sizi bulurdu ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Önceden hiç bu isimle tekrar red veya ban yediniz mi? Bir de 50 site var ve hepsi adsense uygunsa zaten para kazanıyor olmalısınız adsense öncesi insanlar sizi bulurdu ;)

para kazanıyorum hocam ondan yana sıkıntı yok. Adsense öncesinde youtube kanalı ile hesap almıştım sonra o adsenseyi silmiştim.

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Hiçbiri açılmadı demişsimiz ama sizin bir paneli açmıştım nenem öldü deyip forumdan çıktınız. 50 Tl ücretide vermediniz. Parasında değilimde yaptığınıza sahtekarlık denir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Hiçbiri açılmadı demişsimiz ama sizin bir paneli açmıştım nenem öldü deyip forumdan çıktınız. 50 Tl ücretide vermediniz. Parasında değilimde yaptığınıza sahtekarlık denir.

Panel açılmadı hocam tekrar kapalı şuan da niye sahtekarlık yapayım 50 tl için.. foruma 1 aydan fazla süre girmedim yaptığınız şekilde panel tekrar kapanıyor girip bakabilirsiniz.

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Panel tekrar kapandı diyelim. En azından kapandı diyebilirdin. Yani yaptığınız doğru birşey mi?

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Panel tekrar kapandı diyelim. En azından kapandı diyebilirdin. Yani yaptığınız doğru birşey mi?

1 ay zaten foruma girmedim hocam döndüğüm zamanda aklımda bile yoktu yoksa panel kapandı diye yazardım size.

dnaz dnaz Back to Front End Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
Benzer bir durum benimde başıma geldi onlarca onay maili geldikten 5-6 ay sonra reklamlar goruntulendi. Ne yaptın dersen , hiç birşey yapmadım herşeyi bıraktım sitelere 1 ay hiç bakmadım sonra Birgün mail geldi baktım reklamlar yayınlanıyor neden oldu nasıl oldu anlamadım. Sabır etmekten başka bir yol yok.

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)

dnaz adlı üyeden alıntı

Benzer bir durum benimde başıma geldi onlarca onay maili geldikten 5-6 ay sonra reklamlar goruntulendi. Ne yaptın dersen , hiç birşey yapmadım herşeyi bıraktım sitelere 1 ay hiç bakmadım sonra Birgün mail geldi baktım reklamlar yayınlanıyor neden oldu nasıl oldu anlamadım. Sabır etmekten başka bir yol yok.

valla hocam belki 3,4 farklı maille 10 kere onay aldım hatta 3,4 onayı üst üste alan mailler oldu panele bi giriyorum site inceleniyor

dnaz dnaz Back to Front End Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
Dostum ben en az 10 mail aldım toplamda 7 ayda sürekli onaylandı, tebrikler, harika vb.. mailler geldi en sonunda ödeme sorunu var kart tanımlayan uyarısı çıktı adsense sayfasinda , adsense foruma yazdım adamlarda şaşırdı , meğerse benim adsense 2 ay önce aktif olmuş ama olmamış 😀 demem o ki sabır et bekle kaç ay oldu ben hala bir anlam veremedim. Askere gittin farzet 😀

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al