wmaraci reklam

Hesabınız askıya alındı buğun açılması lazımdı hesabım ama henüz açılmadı ne yapmam gerekiyor

4 Mesajlar 648 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

komandouzm komandouzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hesabınız askıya alındı
Askıya alma nedenleri
Durum
Askıya alma tarihi
Askıya alma bitiş tarihi
Geçersiz etkinlik: Kendi reklamlarını tıklama
Reklam sunumu devre dışı 19 Ara 2018 18 Oca 2019
Neler oluyor?
Politika ihlalleri nedeniyle hesabınız 18 Oca 2019 tarihine kadar geçici olarak askıya alınmıştır. Hesabın askıda olduğu süre boyunca, reklam gösterilmeyecek, ödemeleriniz beklemeye alınacak ve muhtemelen, elde ettiğiniz son gelir hesabınızdan düşülerek reklamverenlere iade edilecektir. Daha fazla bilgi

Hesabın askıya alındığı dönemde veya sonrasında başka politika ihlalleri daha tespit edilirse hesabınız kalıcı olarak kapatılabilir. Yayıncıların hesaplarının geçersiz trafik nedeniyle askıya alınmasına yönelik en yaygın nedenler Yardım Merkezi'nde ana hatlarıyla açıklanmıştır.

Ne yapabilirsiniz?
Geçersiz trafiğin kaynağını bulmayı deneyin ve engellemek için gerekli önlemleri alın. Site trafiğini değerlendirmenizin yanı sıra geçersiz trafiğin olası kaynaklarını belirlemenize yardımcı olması için trafiğinizi segmentlere ayırmanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Reklam Trafiği Kalitesi Kaynak Merkezimizi ziyaret edin.

1 ay önce böylesi bir yazı aldım buğun 30 günlük süre bitti verdikleri tarihe göre ama henüz açılmadı benim yapmam gereken bişey varmı konu ile ilgili emegi geçen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
geri bildirimde bulun ekran görüntüsünü al şu tarihte açılması gerekiyordu diye gönder. Onlar sana mail atacaklar reklamınızı açtık cart curt. Yanlış trafiği engellediniz mi engellemediğinizi düşünüyorsanız reklamları yayınlamamanızı tavsiye ederiz. Yoksa öperiz.

İmza!!! Get Closer!

• Üyelik 23.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
dedigin gibi yaptım sabah henüz onada dönüş yapmadılar ilgin için çok teşekkür ederim.

• Üyelik 23.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hesabım açıldı teşekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al