wmaraci reklam

🔴 Gmail Açma Eğitimi ⭐19.99 TL'den Sınırlı Sayıda / KAÇMAZ FİYAT - Videolu Eğitim/Soru/Cevap

3 Mesajlar 550 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kadirkilic0 kadirkilic0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Çağrı merkezi uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba yaklaşık 1 yıldır gmail new accounts hizmeti ile uğraşıyorum bu konuda edinmiş olduğum tecrübeleri bu eğitim ile sizlere aktarıyorum şunu söylemeliyim ki bu fiyata bu eğitim kaçmamalı çünkü ben aylardır uğraşıp didinip deneme yanılma yöntemiyle bulmuş olduğum şeyleri size bu makul ücret ile aktarıyorum normalde eğitimin satış fiyatı 49.99 TL'dir ilk 3 kişiye bu eğitim 19.99 TL'den verilecektir.
3 KİŞİ İLE SINIRLIDIR

Eğitim Satış Konusuna Gitmek için TIKLAYIN

Eğitım içerisinde sadece ONAYLI GMAİL hakkında bilgilendilirsiniz onaysız gmailler için herhangi bir eğitim bulunmuyor.onay ise ücretlidir

⭕ Eğitim Nasıl Veriliyor?
🎁 Eğitim Benim sesli bir şekilde anlattığım VİDEOLU eğitimdir Gmail hakkında A 'dan Z'ye tüm bilgileri size aktarıyorum, + ücret ile anydesk ile 1-1 eğitim paketi

Eğitimin İçeriği Nedir
🎁 Gmail açarken hangi tarayıcıyı ve neler kullanmalıyız, eğitim içerisinde çerezlere takılmamak için neler yapılması gerekir, gmaillerin kapanmaması için nelere dikkat edilmelidir, gmailin onaya düşmesini veya kapanmasını nasıl önleriz, gmailler spamdan kapanırsa ve o gmail sizin için önemliyse nasıl açabiliriz, en ucuza nereden onay yapılabilir, baştan sona gmail açımı en ince detayına kadar anlatım, EK OLARAK proxy'e nasıl bağlanılır proxy ile gmail açma gibi bilgileride edinmiş olucaksınız,vs gibi daha buraya yazmadığım işlemlerde var bunların hepsini pratik halinde size göstereceğim

Bu Eğitimi Kimler Almalı?
🎁 Bu eğitimi gmail açıpda sürekli onaya düşen veya kapanma gibi durumlar ile karşı karşıya kalan kişiler,Gmail açımı hakkında bilgi sahibi olup/olmayıp konu hakkında eksik bilgi veya fazla kar edemeyen kişiler,Gmail açarken sorun yaşayan kişiler,daha öncesinde gmail açarken problem olup tekrar gmail banned yememek için bilgi sahibi olmak isteyen kişiler satın alabilirler.

0539 933 36 37 - WHATSAPP

wmaraci
reklam

MasterYi MasterYi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis - Youtuber
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

konu için ref varsa almak isterim 

Kişiye ve Firmanıza Özel Hosting,Sunucu Çözümleri

kadirkilic0 kadirkilic0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Çağrı merkezi uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MasterYi adlı üyeden alıntı

konu için ref varsa almak isterim 

pm gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al