wmaraci reklam

Google'ın Alakasız Siteleri Başa Çıkarması

6 Mesajlar 754 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

melheyy melheyy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba, ben bir öğretmenim ve bu alanda muzdarip olduğum bir durum var. Aslında tüm eğitim siteleri için bu durum geçerli. Ben en ufak hata olmasın diye kendi sitemde ve diğer öğretmen arkadaşlar kendi sitelerinde edebiyat ve Türkçe ile ilgili birçok şeyi dikkatlice paylaşırken bugün bir bildirim geldi bana. CNN Turk, "yan anlam nedir" başlıklı bir yazı yazmış ve içeriğinde eksik, yanlış bilgiler var. Ancak bu tarz siteler hep öne çıkıyor.

Google da bunların içeriğinin doğru ve yanlışına bakmadan, diğer konularda çok tık aldıkları için bu tarz siteleri eğitim konusunda öne çıkarıyor. Google'a ulaşılabilecek hiçbir şey yok. Bu çözüme ulaşması gereken bir konu.

Bu sorunu yaşayan bir ben miyim?

wmaraci
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Merhaba. 

Maalesef, devran değişmiş ve sadece para getiren işler/şeyler ön planda tutuluyor, değer veriliyor.

Yüksek trafik sağlayan yüzlerce siteler hep öndeler, içerik yanlış olsa bile. Google bu setelerde reklam gösterimi yaparak para kazanıyor. Tabii site sahibi de.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

• Üyelik 05.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba. 

Maalesef, devran değişmiş ve sadece para getiren işler/şeyler ön planda tutuluyor, değer veriliyor.

Yüksek trafik sağlayan yüzlerce siteler hep öndeler, içerik yanlış olsa bile. Google bu setelerde reklam gösterimi yaparak para kazanıyor. Tabii site sahibi de.

Google müdahale etmeyi istemiyor sanırım. Bir ara güzel bir darbe vurdular ama eski modlarına geri döndüler.

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

melheyy adlı üyeden alıntı

Google müdahale etmeyi istemiyor sanırım. Bir ara güzel bir darbe vurdular ama eski modlarına geri döndüler.

Bu hep böyle. Sıkıntıya sokar milleti yeni deney ve güncellemeleri ile, sonra her şey yerli yerine oturur. Benim çok üzüldüğüm noktalardan biri özellikle google adwords reklamları ile ilgiliydi. Ama baktım yok, bu iş böyle gitmeyecek. Hiç borç takmadım, eşikleri düzgün kullandım, ama bazı hesaplarım askıya gitti. Lakin bir sürü düzenbazlıkla allem kullem eden tanıdıklarım var, sıkıntısız reklam çıkıyorlar.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Nisan Nisan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizmci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 39
  • Ticaret 5, (%100)

Önceden Google Türkiye, Google Global'in 6 ay gerisinden takip ederdi gelişmeleri. Artık 3-4 yıl geriden takip ediyor. Google Türkiye resmen işbilmezlerin elinde şu an. Tek işleri Adsense. Sıralamaları .nl uzantılı spam siteler ele geçirdi kaç aydır. Elemanların zerre umrunda değil. Nasıl olsa maaş yatıyor. Google Global de herhalde bizim ülkeyi pek önemsemiyor. İyice çöpe çevirdiler arama motorunu.

• Üyelik 05.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Nisan adlı üyeden alıntı

Önceden Google Türkiye, Google Global'in 6 ay gerisinden takip ederdi gelişmeleri. Artık 3-4 yıl geriden takip ediyor. Google Türkiye resmen işbilmezlerin elinde şu an. Tek işleri Adsense. Sıralamaları .nl uzantılı spam siteler ele geçirdi kaç aydır. Elemanların zerre umrunda değil. Nasıl olsa maaş yatıyor. Google Global de herhalde bizim ülkeyi pek önemsemiyor. İyice çöpe çevirdiler arama motorunu.

Kötü olan ise Google'a hiçbir şekilde ulaşılamaması.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al