wmaraci reklam

15 Günlük Sitemin Hiti

16 Mesajlar 1.745 Okunma
wmaraci reklam

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
siteni pm olarak atarmısın bir göz gezdireyim. bu arada 35 biraz fazla 20-25 ideal

wmaraci
reklam

trakonyapes trakonyapes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek B.teknikeri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
hocam valla bende anlamadan örneğin yabancı filmizle anahtar kelimede 134. sıraya düştüm son 3 gündür

Ek Olarak: pm gönderdim 20-25 düşürüyorum

Ek Olarak:

orucbeyli arkadaşımız siteyi kontrol etti sağolsun değerli yorumları dışında logo tasarlayıp hemen gönderdi kendisine çok çok teşekkür ediyorum ayrıca yorumlarını esirgemeyen tüm arkadaşlarımızada teşekkür ederim

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bende birşey sormak istiyorum bir dizi sitesi açmayı planlıyorum şuan üzerinde çalışıyorum. Konuları site içeriğini falan xml olarak kayıt ediyorum, siteyi açtığımda sitede 100den fazla dizi ve bölüm olacağı için bunun bana bir zararı olur mu? Olursa ne yapmalıyım?

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
ek olarak birşey yaptınız mı?

wmaraci
wmaraci

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Merak ettim, PM alabilir miyim site adını?

Ek Olarak: Az önce siteyi inceledim. Hızlı index almanızın sebebi fazla içerik girmeniz ve düzenli olarak içerik girişi sağlamanızdır. Bu şekilde botlar sürekli siteye uğruyor ve bir süre sonra içerik gördükleri an index alıyorsunuz.

Bunun dışında sitede ad*lt bir bölüm var sanırım, o bölümün hit alması gayet normaldir. Bu hit şu an attığınız içeriğe göre az bile, özellikle ad*lt kısımda sürekli online 3-5 kişi olduğunu düşünürsek, az diyebilirim.

Ayrıca önemli olan fazla içerik eklemek değil kusursuz içerik eklemektir üstadım.
Birkaç filmin açıklamasını inceledim. Rewrite gibi bile durmuyor. Çünkü cümle kalıplarında ard arda 3-4-5 kelime aynı kalmış hep. Bu da özgünleştiremediğiniz anlamına gelir.

Sürekli 30 içerik ata ata devam edipte birden içerik atmazsanız sıkıntı yaratacaktır. Dikkat edin. Emekleriniz boşa gitmesin.

İçerikleride iyice özgünleştirmeye çalışın.

30 içerik atmak yerine 10 içerik sağlam atsanız daha güzel bir ilerleyiş sağlarsınız diye düşünüyorum.

O botla içerik çeken insanlara bakmayın, hiçbir noktaya varamıyorlar. Sonunda tüm emekleri boşa gidiyor.

Kafa yormaktan, emek vermekten kaçan insanlar her zaman kolaya kaçan tipte insanlardır, onlarında varacağı nokta her zaman bellidir. Kendilerini aşamazlar.

İyi çalışmalar, iyi forumlar :)

trakonyapes trakonyapes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek B.teknikeri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
teşekkür ederim hocam konuları 20 filmden 7-8 tanesini kendim giriyorum birde filmleri belirli zamanlarda ekliyorum anahtar kelime vs gibi hepsini ayarladım dediğiniz gibi filmleri çok bu konuda baya bir yorum aldım günlük daha az ve daha özgün filmler girme çalışıcam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Ek Olarak:

tashift00 adlı üyeden alıntı

ek olarak birşey yaptınız mı?

ek olarak herhangi bir şey yapmadım hocam sunu doğru domain doğru anahtar kelime ve belirli aralıklarda çalışma yaptım birde yüklediğim filmlerin %30 nu tamemen özgün yaptım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al