freelance iş ilanları

Acil yardım!!! Google analytics konusunda bilgili olan kişiler?

3 Mesajlar 768 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

gazetehaber7 gazetehaber7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Google analytics m.site.com verileri görünmüyor bunu nasıl ekliyecem.Sitemde analytics veri yeri var oraya kodu ekledim ama sadece masaüstü verilerini göstriyor mobil sıfır gösteriyor.

1-bunu nassıl görünür halle getireceğim...Yazılımla mı alakalı?(ona göre yazılımcıya söylüyecem)
2-Bunun alex'a bir etkisi var mı?(çünkü analytics'te tekil sayısı düştü ama adsense de yüksek aynı değil)

Sitem:www.gazetehaber7.com ve mobil sitem ise m.gazetehaber7.com

wmaraci
reklam

karavana95 karavana95 Çalışmak, çok çalışmak... Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Tasarım / Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 27, (%100)
Google anayltics'te mobil veya web ayrımı yok diye biliyorum ana siteye google analytics kodlarını ekleyerek mobil giriş yapanları da takip edebiliyorsunuz analiz aracı devreye girdikten sonra tabi ki. Kodu headerda doğru bi yere yerleştirdiniz dimi? Bazen devreye girmesi 48 saati geçebiliyor şahsen ben yaşadım.

gazetehaber7 gazetehaber7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

karavana95 adlı üyeden alıntı

Google anayltics'te mobil veya web ayrımı yok diye biliyorum ana siteye google analytics kodlarını ekleyerek mobil giriş yapanları da takip edebiliyorsunuz analiz aracı devreye girdikten sonra tabi ki. Kodu headerda doğru bi yere yerleştirdiniz dimi? Bazen devreye girmesi 48 saati geçebiliyor şahsen ben yaşadım.

Yok hocam olmadı.Mecburen iki mülk oluşturdum şimdi ayrı ayrı alıyorum sonuçlarrı artık.İnşallah bunun diğer verilere etkisi olumsuz yönde olmaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al