freelance iş ilanları

Adesense cevabı Red. (Adsense başvuracaklara örnek)

23 Mesajlar 2.311 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kozmikG kozmikG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Barmen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sabah adsenseye başvurdum. Red cevabı aldım. Facede tıklama karşılığı paralı site reklamı yapmıştım sanırım ondan alamadım. (Organik olarak kastettiği bu galiba)

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.

Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------
Daha fazla ayrıntı ve başvuru ipucunu bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen AdSense program politikalarını ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin.
Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

wmaraci
reklam

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Google boyle yaparak karaborsacilari zengin ediyor.millet 1000 liraya adsense satiyo.ama google a mail atcam.isim soyisim degistirilemesin diye.birde hesap no

Deneme

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Ayni site ile yurtdisindan adsense iste aninda kabul eder sadece turkiye isteklerine zorluk gosteriyor.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

ismetasl ismetasl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek hiçbişi
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 38 / 63
  • Ticaret 77, (%99)
adsense almak istiyorsanız bu maddeleri yerine getirmelisiniz sonra kesin onaylanıyor https://teknikbilimler.net/google-adsense-onaylatma/

wmaraci
wmaraci

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
Ücretli profesyonel destek sağlayabilirim.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
sitenizi atarmısınız ücretsiz inceliyim, size kendimce neler yapmanız gerektiğini anlatayım

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 03.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Barmen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
siteyi sildim. teşekkür ederim.. yeni site açıyorum.. oynadığım meşhur bir oyunun rehberi... niş olacak yani.

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
nokta Benim sitem için aldırabilirseniz adsense bir adet *** davetiyem var gözüm gibi baktığım :D

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

kozmikG adlı üyeden alıntı

siteyi sildim. teşekkür ederim.. yeni site açıyorum.. oynadığım meşhur bir oyunun rehberi... niş olacak yani.

Aslında yılmadan deneseydiniz, başvuruları tekrar tekrar yapabiliyorsunuz. İçerik girmeye, siteyi optimize etmeye devam etseydiniz keşke. İmzamdaki site için adsense reklamlarını 15. başvurumda aldım...
hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Barmen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Şu an açacağım site hem ilgi alanıma giriyor, hem de zevkle yapacağıma inanıyorum. Önceki site, ilk sitemdi bayağı bir tecrübe kazandım :) Yeni sitemde çok şeye dikkat edeceğim anlaşılan :D

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al