wmaraci reklam

Adsense ile aklımda deli sorular

2 Mesajlar 892 Okunma
wmaraci reklam

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba arkadaşlar bundan 1,5 yıl önce bir web sitem ile adsense hesabı almıştım onaylanmıştı tabi her neyse siteyi sattım ve o dönemler siteyi alan kişiye adsense hesabınıda devretmiştim.

Şimdi youtube den bir kanal açtım adsense başvurusu yaptım o eski hesapla ilişkilendirip şuan için kabul edemeyeceklerini belirttiler :)

Bu işler nasıl oluyor o hesabı alan kişi tüm bilgileri kendine göre güncelledi sonuçta ve ben başvuruyu yeni hesabımla yaptım.

Yeni başvuralarda ikamet adresi farklı göstersem işe yararmı yada nedir ne değildir bilir kişiler bi aydınlatırsa ona göre hareket edeceğim :)

wmaraci
reklam

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
İkamet adresinle vs alakası yok. Eski e-postanı ilişkilendirdiğin mail ile değil de sıfır bir mail ile ilişkilendirilmiş yeni bir gmail hesabı al. Tabiki bunu gizli pencereden ya da tor browser üzerinden yap ki senin önceki hesaplarınla ilişkin olduğunu anlamasın. Sonra bu mail adresiyle youtube kanalı aç ve o kanaldan da adsense başvurusu yap. Başvurun kabul edildikten sonra sıkıntı olmuyor zaten. Açtığın eski youtube kanallarında da kullanabiliyorsun. Bende de aynı durum vardı. Gizli pencere sağolsun hallettim :) Sıfır hata olsun diye hotmail adresi aldım sıfır ikincil e-posta olarak da orayı gösterdim :D Şu an sıkıntısız bir şekilde hem site için kullandığım adsenseden 150TL birikmişim var hem de youtube ile açtığım adsensede 150 civarı bir birikmişim var ki daha ilk ayımdayım Youtube'da. Hadi hayırlısı bakalım :)
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al