wmaraci reklam

AdSense Yayıncı Politikası İhlal Raporu Sorunsalı

4 Mesajlar 627 Okunma
wmaraci reklam

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar,
Yaklaşık 2 yıldır devam eden bir durumdan bahsedeceğim, başka bir siteden aldığım içerik yüzünden telif yedim ve içeriği kaldırdım ama o günden beri iki haftada bir google dan uyarı maili alıyorum. Söz konusu içeriği kaldırmama rağmen hala bu e postaları almaya devam ediyorum. Bu durumu nasıl çözerim

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Search console da ilgili linki URL Denetimi ile çağırın ve Dizine Ekle yi işaretleyin. Öncelikle isterseniz ilgili linki URL Kaldır adımından kaldırın. Sİte haritanızda halen görünüyor olabilir. Bunun için mevcut site haritalarınızı kaldırın ve yeni site haritası gönderin..
Vidoc

kişi bu mesajı beğendi.

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Öneriniz icin teşekkürler search console dan URL kaldır yaptım ama bakalım çözülecek mi çözülmezse yeni site haritaları yollarım

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

hlsbhr adlı üyeden alıntı

Öneriniz icin teşekkürler search console dan URL kaldır yaptım ama bakalım çözülecek mi çözülmezse yeni site haritaları yollarım

Bu adımları takip edin mutlaka çözülecektir. Telife konu olan linki kaldırmış olsanız bile Google halen o linki sitenizde bir yerlerden algılıyor. Öncelikle linki biliyorsanız tarayıcınızda sorgulayın. Eğer linki kaldırdıysanız site haritanıza göz atın. Link mutlaka bir yerde var. İçerik ile ilgili makale yazı duruyorsa telif kısmı hariç kullanmayı düşünüyorsanız içeriği ve linki değiştirip yeniden kullanın.

/aksam-ustu-yemek-keyfi yerine /bir-aksam-yemegi-keyfi gibi benzer bir yapı sizi kurtarabilir.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al