wmaraci reklam

Adwords hakkında lütfen yardım.

3 Mesajlar 552 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cico34 cico34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar

1 nisan itibari ile çalışmakta olduğum sigorta acentesinin tüm reklam ve sosyal medya çalışmalarını ben yönetiyor olacağım. Formdan görsel konusunda bir arkadaşla çalışacağız. Formun çok faydası oldu adwords konusunda da destek olursanız sevinirim.

adwords hesabımı açtım , google işletmem üzerinden ilerliyorum reklamı yayınlama kısmına kadar geliyorum ama araştırmalarım da anahtar kelime planlayıcısı olması lazım ben bulamıyorum. Araçlar kısmı sağ yukarıda olmalı bende çıkmıyor.

ayrıca hangi anahtar kelimeleri kullanmam gerekiyor bunu da gösteren siteler var bakıyorum detaylı aramalar hep ücretli tavsite edeceğiniz siteler var mıdır?

ayrıca google search console da kayıt yapmam reklamlar açısından ne kadar önemlidir.

Adwords konusunda tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz var ise veya okuyabileceğim makaleler varsa çok sevinirim.
herkese şimdiden teşekkürler.

[/IMG]
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

| BİSORU(.)COM | SİFAHANE(.)COM |TASİTKREDİ(.)COM | GİRESUNSPOR(.)COM |GAMEFORUM(.)NET |
wmaraci
reklam

RamoJR RamoJR Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 76 / 81
  • Ticaret 24, (%92)
https://ads.google.com/intl/tr_tr/home/tools/keyword-planner/

Burun hocam bu linkten ulaşabilirsiniz.
bbking cico34

kişi bu mesajı beğendi.

Freelancer işleriniz yapılır, Teklif sununuz.

cico34 cico34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
google çağrı merkezini aradım gayet ilgililer ama şimdide google ads açılmıyor. 1 nisan itibari ile değişikliğe gidiyoruz onun yüzünde aksamalar olabilir hesabınız açıldığında bana mail atın sizi arayacağım dedi :)

bakalım birde onlardan destek alalım.

| BİSORU(.)COM | SİFAHANE(.)COM |TASİTKREDİ(.)COM | GİRESUNSPOR(.)COM |GAMEFORUM(.)NET |
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al