wmaraci reklam
lidertakipci

AdWords Yardım!

13 Mesajlar 2.697 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar Adwords'den aldığım bir maili size iletiyorum Reklamlarım AdWords hesabınız: AdWords Site Politikası nedeniyle yayınlanmayan reklamlar kategorisine alınmış sayın AdWords Reklamvereni,

Bildiğiniz gibi, hem organik hem de ücretli arama sonuçları için yüksek kalitede bir kullanıcı deneyimi sağlama konusunda son derece kararlıyız. Bu amaçla, reklamcılık politikalarımıza uyduklarından emin olmak için siteleri ve açılış sayfalarını düzenli olarak inceliyoruz.

URL'lerinizden birinin kısa bir süre önce politikayı ihlal ediyor olarak işaretlendiğini fark ettik ve bu nedenle, söz konusu siteye ilişkin reklamları görüntülemiyoruz. Etkilenen URL'nin reklam trafiği almayacağını ve bu URL'ye yönlendiren tüm yeni reklamların onaylanmayacağını bilmenizi isteriz.

Bir hata söz konusuysa, reklamlarınızı mümkün olan en kısa sürede tekrar yayınlanır hale getirmek isteriz. Google ekibiniz size yardımcı olmak için burada. Söz konusu hesabı ve URL'yi aşağıda bulabilirsiniz:

Politikanın adı: Park edilmiş alan adı
Sorunların nasıl çözüleceği dahil olmak üzere bu politikayla ilgili daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz: ....

Oysa benim sitem ne park edilmiş bir domain ne de bu diğer saydıkları? neden böyle bir hata verdi acaba ADSENSE Reklamlarıma Bir ZARAR Verir mi?

wmaraci
reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
İmzanızdaki site midir bu bahsi geçen site? Eğer öyleyse gerçekten alan adınız park edilmiş görünüyor. Tarayıcı çerezlerinizi silip sayfanıza tekrar giriş yapın.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
kardeş nasıl park edilmiş görünüyor dediğinizi yaptım normal açılıyor site.. zaten domaini de uzattım olamaz :S tekrar dener misinz rica etsem?

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
nslerini kontrol etmeni ve en kısa zamanda host sağlıyıcınla görüşmeni tavsiye ederim. sitene erişemiyorum ben. Çerezlerini sildikten sonra seninde benim gördüğümünü görmen lazım ama göremiyorsun. Proxyden gir birde.

Gece gece nasıl bi cümle olduysa idare et :)

wmaraci
wmaraci

mhmt9126 mhmt9126 mehmetunlu.org Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum domain gerçekten park halinde. Aşağıda resimde de görebilirsin bunu. Host sağlayıcınla hemen bu durumu görüş derim. ;)

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
ya nasl olurr bende giriyorr her türlü temizledim proxiden de baktm :S host sağlayıcım yatiorr güya 7/24 destek var :S :S

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
:D "host sağlayıcım yatıyor" komedi. :D Yarın ilk işiniz host sağlayıcınızla görüşmek olsun.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
host sağlayıcımla görüşsem ne olur parka düşmüşşse park şirketleri sittin sene vermez o domainlerii :S :S ama bende her şey normal seyredior ona şaşırdım proxi. org dan da girdim açilior :S bu arada bugün otomotik yenilenmesi gerek domain bugün bitiordu ama ödemiştim ben yanii ayrıca host şirketimdeki hesapta da bir sorun görünmüor :S

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Sen ödedin ama onlar ödedimi? Domaini tekrar yayına aldılarmı? Yoksa senin ödediğin parayla bira & cips'mi yapıyorlar? Bence bu çok ciddi bir sorun. Parayı nereye ödediyseniz onunla en kısa sürede irtibata geçin.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
ya para umurumda değil domain gitmesin yeterki :S :S

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al