wmaraci reklam

Alt Sayfa Düzenleme ve Ani Gerileme ?

3 Mesajlar 525 Okunma
smmexpress

bariscelik bariscelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar web sitemin alt sayfalarını düzenlemeye karar verdim all seo in pack kurulu ve herşeyin daha düzen daha detaylı ve google istediği gibi daha düzenli hale getirmeye çalışıyorum ama bu düzenlemeleri yaparken üzerinde her zaman aktif çalıştığım anahtar kelimelerde ani gerileme yaşamaya başladım. Ana sayfa index herhangi bir değişiklik yapmıyorum alt sayfaları düzenlediğim için dalgalanmanın sebebi bu olurmu acaba.

wmaraci
reklam

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Aynı derdi bende yaşadım sadece titleyi degiştirmekle bırakın indexlenmeyi hitlerim yarı yarıya azaldı.. Tavsiyem bir kere yapınız ama sağlam yapınız öyle kalsın google degişiklikleri sevmiyor .. hatta temayı degiştirdigimde bile index ve hitlerimde azalma olmuştur

bariscelik bariscelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tam istediğim kelimelerde yükselise geçmeye başadığım zamanda alt sayfaları düzenmelek daha iyi olur düşündüm ama şuan tamamen ters tepti sadece title başlıkları düzenleyecem dediğin gibi öle böyle onları düzenlemek zorundayim fotoğraf tabanlı bir site olduğu için alt açıklamarı girmemişim şimdi onlarıda düzenliyorum ama ani gerilemeler beni inanılmaz üzmüş bir durumda ama :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al