wmaraci reklam
lidertakipci

Analytics'de gerçek zamanlı görüntülemede sorun?

2 Mesajlar 484 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Paraphe Paraphe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Bu sorunu birtek benmi yaşıyorum anlamış değilim.Analiytics de gerçek zamanlı olarak sitedeki aktif kullanıcıları görmek istiyorum.Giren kullanıcıları görüyorum siteye giriş yaptıkları zaman ama 5 dk sonra siteden çıkmamış olmalarına rağmen sanki sitede kimse yokmuş gibi 0 oluyor gösterge.Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu ? Normalde siteye giren kullanıcıyı çıkış yapana kadar gerçek zamanlı olarak göstermesi gerekmiyor mu ?Kodlar doğru yerde öncesine koydum.Bütün raporları doğru gösteriyor ama bu olayı çözemedim.Siteye kendim giriyorum giriş yaptığımda 1 artıyor ama 5 dk sonra siteden çıkmamış olmama rağmen benide görmüyor.Porblemi yaşayan başkaları da var mı ?

wmaraci
reklam

mozzbily mozzbily WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı sorunu bende yaşıyorum , Google' da sordum faydalı bir yanıt alamadım. Sitemde online olduğunu bildiğim birden fazla kişi olmasına rağmen "0" gösteriyor. Artı birde şöyle bir sorun var mesela, Avrupa' kıtasından girişleri görebiliyorum coğrafi olarak, ama mesela bir Japonya ve Philipinler'den giriş yapan vatandaşı göremiyorum harita üzerinde ne alaka çözemedim.. (İki ülke'de giriş yapan arkadaşlarım var, online olduklarını görüyorum ama analytcs'te yok..)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al